Görüş Bildir
Haberler
Terminale Galaxy S5'in Adı Veriliyor

Terminale Galaxy S5'in Adı Veriliyor

Ulaş
17.05.2014 - 13:47

Terminale Galaxy S5'İn Adı Veriliyor

Avrupa'nın en yoğun trafik alan havalimanı olan Londra Heathrow'daki 5 numaralı terminalin ismi geçici bir süre için 'Samsung Galaxy S5 Terminali' oluyor.

Samsung'un en yeni akıllı telefonu olan Galaxy S5 geçtiğimiz günlerde satışa sunuldu. Full HD ekranlı, parmak izi tanıma ve kalp ritmi ölçme gibi özellikleri bulunan telefon, tasarımı yüzünden eleştiriler de almıştı. Hatta bu eleştiriler yüzünden Samsung'un tasarım biriminin başındaki isim görevinden bile ayrılmıştı.

Yeni telefonu için yüksek bütçeli pazarlama faaliyetleri yapan Samsung, şimdi de çok ses getirmesi beklenen bir sponsorluk anlaşmasını hayata geçiriyor. Avrupa'nın en fazla hava trafiği olan Londra Heathrow Havaalanı'nın 5. Terminali'nin ismi Samsung Galaxy S5 Terminali oluyor. İsim değişikliği iki hafta için geçerli olacak.

30 milyon yolcu

Heathrow'un en büyük terminali olan Terminal 5, 2008 yılında açıldı ve 380 bin kilometre karelik bir alana sahip. 2012 yılında 30 milyon yolcunun geçtiği terminal, Samsung'un yeni telefonunun ismiyle anılacak. İki hafta sürecek sponsorluk kapsamında Terminal 5'in isminin geçtiği her yerde Samsung Galaxy S5 Terminali yazacak ve telefonun fotoğrafı kullanılacak.

Projenin bütçesi açıklanmazken iki haftalık bu isim değişikliğinin önümüzdeki pazartesi gününden itibaren başlayacağı açıklandı.

  • Al Jazeera
Kaynak: http://www.aljazeera.com.tr/haber/ter...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın