Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

TBF'nin Yeni Sponsoru HDI Sigorta

Anasayfa > Spor

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) ile HDI Sigorta arasında sponsorluk anlaşması imzalandı. TBF'nin İstanbul'daki merkez binasında gerçekleştirilen imza törenine TBF Üst Yöneticisi Hidayet Türkoğlu, HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ve Nildem Genel Müdürü Elif Hazinedaroğlu katıldı.

Törende konuşan Türkoğlu, 'HDI Sigorta gibi önemli bir markanın desteğini yanımızda hissetmek bizim için çok değerli. İnşallah, uzun soluklu bir iş birliği olur' ifadelerini kullandı. 

HDI Sigorta Genel Müdürü Hancıoğlu ise çok mutlu ve gururlu olduklarını dile getirerek, 'Türk sporuna destek veren ender sigorta şirketlerinden biriyiz. Futbolda varız ama voleybol ve basketbolda da yer alıyoruz. Türkiye'de özellikle son üç senedir birçok spor kulübüyle çalışıyoruz. TBF'ye iyi imkanlar sağlamak amacıyla bu camiaya girdik' şeklinde görüş belirtti.

TRT Spor

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?