Görüş Bildir
Haberler
"Tarık Çamdal'dan Bu Yüzden Vazgeçtik"

"Tarık Çamdal'dan Bu Yüzden Vazgeçtik"

Fatih
16.01.2014 - 20:01

'Tarık Çamdal'dan Bu Yüzden Vazgeçtik'

Beşiktaş'ın transfer listesinde olduğu iddia edilen isimlerden Tarık Çamdal'dan nasıl vazgeçildiğini siyah beyazlı kulübün Asbaşkanı Deniz Atalay açıkladı.

Atalay, oyuncunun menajerinin kendilerine 'sezon sonunda anlaşalım' dediğini ancak kendilerinin Eskişehirspor kulübünden icazet aldığını belirterek daha sonra görüşmelerin nasıl tıkandığını ve konuyla ilgili detayları paylaştı.

'Tarık'ın sezon sonunda sözleşmesi bitiyor. Futbolcuyla kulübü sözleşme uzatma konusunda anlaşamamış. Menajerleri bize geldi ve 'sezon sonunda sizinle anlaşalım' dedi. Biz de kulübünün rızasının alınarak yapılmasının etik olacağını düşündük ve Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan ile görüştük, kendilerine konuyu anlattık. Kendisi de bunu iyi karşıladı ve etik bulduğunu belirterek kamuoyuna açıkladı. Kulüple de futbolcuyla da menajerleriyle de görüştük. Süreç çok değişik gelişti. Menajerler, bizimle görüştükten sonra 'anlaştık' diyorlar. Biz de Eskişehirspor'a anlaştığımızı söylüyoruz. Sonra menajerler bize 'bir saat izin verin' diyorlar, bir bakıyoruz soluğu Galatasaray Kulübü'nde almışlar. Tarık, futbolculuğundan çok malzeme haline geldi. 'Kime daha iyi pazarlarız' havasıyla ortam oluşturuldu. Bizi rahatsız eden bir başka konu da Tarık'ın Galatasaray'da oynamak istediği söylentileri oldu. Tarık'a bunu sorduk ve 'öyle bir düşüncen varsa bizim böyle bir talebimiz olmaz. Bizde oynamak isteyen isimleri isteriz' dedik. Tarık da 'Ben profesyonelim, benim böyle bir söylemim olmaz' yanıtını verdi. Menajerleri böyle bir ortam yarattı. Transferin bu seviyelere düşmesi bizi rahatsız etti ve vazgeçtik.'

Kaynak: http://www.gazetesport.com/haber/1352...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın