Taner Yıldız'dan Kedi Esprilerine Cevap

 > 
178PAYLAŞIM

Taner Yıldız'dan Kedi Esprilerine Cevap

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "kedi" açıklamasının sosyal medyada konuşulmasıyla ilgili, "Bunun sosyal medyada yer almasını keyifle izledim" dedi.

Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, "Bir trafo merkezine bir kedi girdi ve kısa devre yaptı. Yaklaşık 4 metreden atlayan bir kedi bunu yapabiliyor" şeklindeki sözlerine konuk olduğu TRT Haber'de açıklık getirdi.

Yıldız şöyle konuştu:

"Kedinin ilgi çekeceğini bildiğim halde sırf şeffaflık adına bakın şu.. şu...sebepler vardır. Bir de bu sebep vardır. Nitekim İstanbul'da da bu oldu. Şimdi ben şunu diyemem 'İstanbul'daki trafo merkezinde kedi girmemiştir. Kediden dolayı kısa devre akımları olmamıştır.' Ben bunu diyemem. Çünkü böyle olmuştur. Bunun sosyal medyada yer almasını keyifle izledim. 'Şu anda espri yapmıyorum. Ciddi birşeyden bahsediyorum' diyerek konuşmama başladım. Ben bunların ne anlama geleceğini, algısının ne olabileceğini, gerçeğinin ne olduğunu... Bunların hepsini az çok okuyan ve bilen insanlarız. Hiçbir şekilde bu konuda alınganlık göstermem."

Cnntürk

Haberin Tamamı İçin:
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir