Survivor İsmail'in Nişanlısı ve Annesi Arasında Yaşanan Kavganın Asıl Sebebini Arkadaşı Tek Tek Anlattı

753PAYLAŞIM

Olayın perde arkası aralanmış nihayet! Daha çok uzar bu mevzu...

Kaynak: https://www.milliyet.com.tr/cadde/ali-ey...

2021 Türkiye Survivor'a hiç kuşkusuz İsmail Balaban'ın annesiyle yaptığı telefon görüşmesi damga vurdu.

Oğlunun nişanlısı Gamze'den için 'yılan' diyen kayınvalide epey tepki çekmişti. 

Acun Ilıcalı da kaos seviyor biliyorsunuz; reytingin kokusunu aldı mı özel hayatmış, tüm Türkiye öğrenecekmiş hiç takmıyor. Bildiğiniz Esra Erol'a döndü program! 😂

👇

Annesinin Nişanlısı Hakkındaki Sözlerini Duyunca Dünyası Yıkılan İsmail Balaban'ın Olayıyla İlgili Detaylar - onedio.com
Annesinin Nişanlısı Hakkındaki Sözlerini Duyunca Dünyası Yıkılan İsmail Balaban'ın Olayıyla İlgili Detaylar - onedio.com

Tüm Türkiye ne olup bittiğini merak ederken beklenen telefon görüşmesi de geçtiğimiz günlerde yapıldı.

İsmail Balaban, nişanlısı Gamze Atakan ile görüştü. Ancak anlattıkları onu pek de ikna etmedi nedense.

Size burada da bahsetmiştik.

Survivor İsmail'in Nişanlısı ve Annesi Arasında Yaşanan Kavganın Sebebi Sonunda Ortaya Çıktı! - onedio.com
Survivor İsmail'in Nişanlısı ve Annesi Arasında Yaşanan Kavganın Sebebi Sonunda Ortaya Çıktı! - onedio.com

Derken İsmail Balaban'ın bir arkadaşı, gazeteci Ali Eyüboğlu ile iletişime geçmiş ve olayın içyüzünü anlatmış!

İşte İsmail'in N.Y. isimli arkadaşı tarafından olayın perde arkası:

"İsmail ile uzaktan akrabası olan Gamze görücü usulüyle nişanlandı. İsmail, evlilik için hazır olmasa da anne ve babası, artık bir torun sevmek için Gamze’yle nişan yaptı."

"İkisi arasında yaş farkı var, Gamze biraz toy. Aradaki sorun Gamze’nin dediği gibi SMS meselesi değil. Anne köyde yaşayan ve hiç ‘Survivor’ izlememiş biri olarak yarışmanın formatından habersiz, Gamze’yle SMS konusunda hiçbir konuşma yapmadan girdi bu konuya."

"Gamze’yi kendi bulduğu için yarışmaya gönderirken bile oğluna, ‘Aman oğlum oralarda sakın kimseyle yakınlaşma sen nişanlısın’ gibi telkinlerde bulundu."

"Anne o konuşmada kendi bulduğu kız için ben tanıyamamışım diye yakındı. İsmail’in de şaşırması bu yüzden. ‘Annem kendisi buldu, istedi, her şey iyiydi, ne oldu acaba?’ diye düşünüp, kafasına taktı.
Gamze’nin SMS açıklamasını İsmail o yüzden mantıksız buldu, inanmadı."

"İsmail’in orada başka bir kızla yakınlaşması halinde dönüşte hapisten yeni çıkan babası ve kendisinin ona neler yapacağı üzerine anne Ümmü Gülsüm’e söylediklerinden sonra aileler arasında ipler koptu. "

"Anne, Gamze’yi sildi ve ‘İsmail kiminle isterse onunla evlensin, artık karışmayacağız’ dedi. İsmail dönünce annesini dinleyip, atar nişanı."

Kaynak

Kıssadan hisse, bu olayın yankıları daha sürecek gibi görünüyor...

Siz ne diyorsunuz?

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mert-yilmaz66

Tanımadan sadece aile isteğiyle görücü usulü nişanlanılan bir kızla ne kadar yakın olunabilir? Yorumlarda insanlar anneyi satıp sadece kızı korumuşlar.Anne kadın değil mi pardon? Kızı bulan anne,pişman olan da anne kızın belalı bir babası var hapiste anlaşmazlık çıkar nişan atarlar bu normal birşey ama anneyi suçlayıp sadece kızı koruyacaksanız lütfen bir zahmet sadece annesi ölmüş insanlarla evlenin!

sefa-ozturk6

"İsmail’in orada başka bir kızla yakınlaşması halinde dönüşte hapisten yeni çıkan babası ve kendisinin ona neler yapacağı üzerine anne Ümmü Gülsüm’e söylediklerinden sonra aileler arasında ipler koptu. " Lan editör burada ne anlatmaya çalışmış. Noktalama işareti yok. her okuduğumda götümden yeni anlamlar türetiyorum

kullanici-turkcell-26

Kızın yalan söylediği zaten belliydi açıkçası ben kızı da düzgün görmedim, ikisi için de hayırlısı olsun, İsmailin dediği gibi hiçbir şey AİLEDEN daha önemli değildir

saka-gibi

Kurgu en başından beri yanlış. 33 yaşında anne sözüyle hareket eden ezik bir erkek başka kızlara da bakmaz zaten. İşin en başından bir mantıksızlık var. Reyting için yapmadığınız şey kalmadı. Diyelim ki bir ihtimal gerçek, Gamze kızım kaç kaç kaç. Henüz yolun başındayken kaç kurtar kendini, kendinle derdin ne?

favilla

yalnız program ne kadar sikiciysa artık anası bile oğlunu izlemiyor 😅

Görüş Bildir