Görüş Bildir

Söylenti: iPhone 7 Plus 3 Kameraya Sahip Olacak

Anasayfa > Gündem

Apple'ın iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ismini taşıyan iki yeni modelini önümüzdeki aylarda tanıtacak. Fakat bu kesin modellerin dışında çeşitli kaynaklar Apple'ın bu sene klasik 2 modelden daha fazla telefon üreteceğini savunuyor. Eğer söylenen iddialar doğruysa kullanıcılar bu sene Apple'ın hangi telefonunu alacağına karar vermekte oldukça zorlanacak.

Apple'ın başarılı analizlerini yapan Ming-Chi Kuo, iPhone 7 Plus'ta çift arka kamera olacağını söylüyor. Daha önce ortaya çıkan iPhone 7'de olma ihtimali bu yeni analiz ile çürütülmüş durumda. Fakat yine aynı analizci, iPhone 7 Plus'ta çift kameranın olma ihtimali dışında iPhone 7 Plus Premium gibi farklı bir telefonun da üretilebileceğini iddia ediyor. Yani Apple'ın iPhone 7 serisinde en az 3 farklı model görebiliriz. Analizciler tarafından söylenen diğer bir ihtimal ise, telefonların çift kameralı iPhone 7 Plus ve tek kameralı iPhone 7 Plus olarak farklı seçeneklere ayrılması. Üretilecek telefon sayısının net olmamasına rağmen Apple'ın bu sene her ne olursa olsun çift kamera teknolojisi kullanacağına dair çok net bilgiler var. Yani çift kameralar iPhone’larda kullanılmak için gün sayıyor.

Kameranın 24 MP olacağı da söylentiler arasında

Kameranın 24 MP olacağı da söylentiler arasında

Apple, iPhone 7 serisinde kullanacağı çift arka kamera sayesinde toplamda üç kameralı telefonların sektörüne giriş yapacak. Yani telefonlarının bir ön ve çift arka kamera ile birlikte toplamda üç kamerası olacak. Çift kameralara Linx Imaging odaklanma teknolojisi entegre edilecek ve bu sayede iki kameranın da ortak çalışmasına imkan sağlanacak. Lenslerde aynı açıların farklı şekilde çekimler yapmasının dışında birleştirme yeteneğinin de olması Apple'ın iPhone 7 Plus'ını oldukça iddialı kılıyor.

Arka kamera çözünürlüklerinin ise 12 MP + 12 MP yani toplamda 24 MP olacağı söylenmekte. 

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
133
63
43
33
20
14
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Pasif Kullanıcı

neye yarayacak ? her yerimiz kamera oldu koca bi bbg evinde yaşyıoruz amk dünyasında sonumuzdan korkuyorum lan !

zencefilli ekinezya

Ben 7 yi bekliyorum 5s kullanıcısıyım 6s alcaktım sonra 7 çıkacak falan denilince 7 yi alacağım inş böyle bişeydir

Utku Bayram

Abi MAT SIYAH yapsınlar başka bir şey istemiyorum..