Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

SNAPCHAT’TE TAKİP ETMENİZ GEREKEN 20 ÜNLÜ İSİM

Abone ol

1

1

Kylie Jenner: kylizzlemynizzl

2

2

Justin Bieber: rickthesizzler

3

3

Olivia Culpo: oliviaculpo

4

4

Ryan Seacrest: ryanseacrest

5

5

Meghan Trainor: mtrainor22

6

6

Ariana Grande: moonlightbae

7

7

Keegan Allen: lifelovebeautyb

8

8

Shay Mitchell: officialshaym

9

9

Nick Jonas: jicknonas

10

10

Jennifer Lopez: jlobts

11

11

Calvin Harris: calvinharris

12

12

Ashley Benson: benzo33

13

13

Jared Leto: jaredleto

14

14

Rihanna: rihanna

15

15

Cody Simpson: aussiemuso

16

16

Nicole Richie: itsnikkifresh

17

17

Chiara Ferraggni: chiaraferragni

18

18

Joan Smalls: joan_smalls

19

19

Blake Lively: LivelyBK

20

20

Selena Gomez: selenagomez

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir