Görüş Bildir

Blake Lively Haberleri

Blake Lively ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Blake Lively ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Ombre Saç Modası
Birkaç sezondur hayatımızda olan ama çok fazla günışığına çıkmayan ombre saç modası, bu sezon altın çağını yaşıyor. Defilelerden moda haftalarına, sokak modasından kırmızı halı ünlülerine kadar her yerde gördüğümüz bu saç rengi, 2014 Kış sezonuna renkli bir hava katıyor.Sanki saçlarımızın uçları güneşten açılmış gibi duran ve doğal bir parlaklık sağlayan ombre, koyudan açığa ya da açıktan koyuya şeklinde yapılıyor.
Tarzlarında Yarattıkları Dönüşümle En Rüküş Kadınlara Bile Umut Işığı Olacak 25 Ünlü
İster inanın ister inanmayın, ama göz kamaştırıcı güzellikleriyle bizi büyüleyen o isimler, her zaman bu kadar da kusursuz değillerdi. Rihanna'dan Victoria Beckham'a, Emma Watson'dan Ciara'ya kadar pek çok ünlü, şimdilerde şıklık yarıştırıyor olsalar da, zamanında modayı katletmekte herhangi bir beis görmüyorlardı.İşte tarzlarında yarattıkları dönüşümle, en rüküş kadınlara bile umut ışığı olacak ünlüler:
Doya Doya Bakılacak 12 Erkek
Kimini dudağından, kimini gözünden, kimini düşündüren zeki sözünden... Ama bir de hepsinin birleştiği erkekler var ki... Bak, bak, bak, bak doyamadık inanın. İşte muhtemelen gülüşlerini, bakışlarını, hatta kafa sallayışlarını gördüğünüzde kafanızı çevirip gidemeyeceğiniz, kilitlenip kalacağınız 12 nefes kesici erkek.