Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Ünlü Filmlerde Rol Alma Fırsatını Tepen 23 Sanatçı

103PAYLAŞIM

Filmler çekimlere başlamadan önce birçok oyuncuya roller gidiyor bazıları kabul etmiyor bazıları ise vazgeçiyor işte size başrolleri değişen filmler ve oyuncuları.

kaynak:http://www.vogue.com.au/

Twilight

Bella rolü için ilk önceJennifer Lawrence seçilmiş fakat daha sonra rol Kristen Stewart'a gitmiş!

Özel Bir Kadin

Bu film için öncelikler Molly Ringwald seçilmiş fakat daha sonra castta olan Julia Roberts başrole getirilmiş. Ve Julia Roberts rolüyle Oscar kazandı.

Gravity

Gravity için öncelikler ne Sandra Bullock nede George Clooney başrol olarak seçilmişti. Angelina Jolie ve Robert Downey Jr. ilk seçimdi onlar reddedince Natalie Portman'a gitti ve son olarak Sandra seçildi.

Karayip Korsanları

Kaptan Jack Sparrow rolü öncelikle Jim Carrey'e gitmiş fakat o kabul etmeyince Johnny Depp başrol olarak seçilmiş.

Mr and Mrs Smith

Angelina'dan önce rolü için Nicole Kidman seçilmiş fakat rolü reddetmiş. Düşünsenize belkide rolü reddetmese Angelina Jolie ve Brad Pitt evlenmemiş olabilirdi!

Titanic

Titaniğin Rose'u ilk olarak Gwyneth Paltrow'du fakat rolü başka bir filmi seçerek reddetti. Sonuç olarak Rose, Kate Winslet oldu.

Hangover

Lindsay Lohan Hangover'daki striptizci rolünü reddetti. Mean Girls filmindeki rolünü de son anda kaptı.

Notebook

Rachel McAdams notebook daki rolünü Jessica Biel,Reese Witherspoon ve Britney Spears arasından seçilerek kazandı.

Alice in Wonderland

Mia Wasikowska rolü Cara Delevingne ve Lindsay Lohan ikilisinden sonra seçilerek aldı.

Dallas Buyers Club

Hilary Swank Dallas Buyers Clup için ilk seçimdi fakat daha sonra Jennifer Garner seçildi. Hilary daha sonra kazançlı çıktı çünkü Million Dollar Baby de Sandra Bulloc'dan başrolü alarak oscar kazandı.

Gatsby

Carey Mulligan rolü Blake Lively (o dönemde Leonardo Dicaprio ile çıkıyordu), Keira Knightley, Michelle Williams, Abbie Cornish, Amanda Seyfried, Natalie Portman ve Rebecca Hall'dan kazandı.

Knocked Up

Anne Hathaway ve Christina Aguilera başrol için seçilmişti fakat reddettiler ve rol Katherine Heigl'e gitti.

Matrix

Neo rolü ilk olarak Will Smith'e o reddettiğinde ise Jamie Foxx'a ve son olarak ise Keanu Reeves rolü kaptı.(şükürler olsun ki)

Precious

Helen Miller Precious'daki rolünü bırakınca Mariah Carey rolünü aldı.

Bridget Jones's Diary

Bridget için öncelikle Toni Collette seçilmiş ve rolü reddetmiş. Sonuç olarak 2 yıllık arayış sonucu rolü Renee Zellweger aldı.

Breakfast at Tiffany’s

Başta rol Marilyn Monroe'ya gitmiş fakat imajına uymadığı için rolü reddetmiş ve sonuç olarak rol Audrey Hepburn'ün olmuş ve bu rolünden Audrey birçok ödül kazandı.

Sex and The City

Asla başkasında düşünemeyeceğimiz Carrie Bradshaw rolü öncelikle Dana Delany'ye gitmiş ve rolü reddetmiş ve rol Sarah Jessica Parker'a gitmiş.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
mrvglklc

Vay be :)

Görüş Bildir