Görüş Bildir

Johnny Depp Haberleri

Johnny Depp ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Johnny Depp ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Amber Heard'in Her Halükarda Güzel Olduğunun 20 Kanıtı
Tam adı Amber Laura HeardJohnny Depp ile nişanlı22 Nisan 1986 Austin, Texas doğumluMaxim dergisinin en seksi 100 kadın yarışmasında 21.sırayı aldı.Ayrıca biseksüel olduğunu açıklamıştırHızlı arabalara merakı olup 67' Mustang, 68' Mercedes ve 62' Checker Cab tarzı güçlü arabalara sahiptir.İşte her haliyle, her şekliyle büyüleyici olduğunun 20 resim ile kanıtı.
Genç Yaşta Hayatını Kaybeden 20 Ünlü İsim
(20 şubat 1967 - 5 nisan 1994)8 nisan 1994‘te kurt’un cesedi, seattle'daki evinin garajının üzerindeki odada , alarm sistemi yerleştirmek için gelen bir elektrikçi tarafından bulundu. kotunu, gömleğini ve ayakkablılarını giymiş olan kurt, göğsünün üzerinde bir pompalı tüfek ile sırt üstü uzanmış durumdaydı. tek bir kurşun ile suratını dağıtmıştı. cesedin yanında birtakım kişisel eşyalarla birlikte bir de intihar mektubu bulundu. intihar olgusuna cobain ailesinin geçmişinde çok sık rastlanılmaktadır. burle cobain adında bir akraba, kendini karnından vuruyor, bundan beş yıl sonra da burle’in kardeşi kenneth kafasına sıktığı tek kurşunla ölüyordu. aslında bu tür ölüm aberdeen'da oldukça yaygındı.
Gişede Para Basan 20 Oyuncu
Teknoloji ve iş dünyasının en popüler web sitelerinden biri olan ABD'li Business Insider, Hollywood'un en çok kazandıran 20 oyuncusunu belirledi. Sıralama, kariyeri boyunca rol aldığı filmlerin toplam gişe hasılatlarına göre en çok kazandıran sinema oyuncuları sıralandı. 20 kişinin yer aldığı listede ilk 10'da hiç kadın oyuncu yer almıyor. 20 kişilik listenin tamamında ise sadece iki kadın oyuncu var. İşte Hollywood'un en çok kazandıran oyuncuları... 1- Tom Hanks Toplam hasılat: 4,26 milyar dolar 2- Morgan Freeman Toplam hasılat: 4 milyar dolar 3- Harrison Ford Toplam hasılat: 3,85 milyar dolar 4- Eddie Murphy Toplam hasılat: 3,81 milyar dolar 5- Samuel L. Jackson Toplam hasılat: 3,74 milyar dolar 6- Tom Cruise Toplam hasılat: 3,29 milyar dolar 7- Bruce Willis Toplam hasılat: 3,17 milyar dolar 8- Robin Williams Toplam hasılat: 3,16 milyar dolar 9- Johnny Depp Toplam hasılat: 3,07 milyar dolar 10- Robert Downey Jr. Toplam hasılat: 3 milyar dolar 11- Michael Caine Toplam hasılat: 2,94 milyar dolar 12- Robert DeNiro Toplam hasılat: 2,9 milyar dolar 13- Cameron Diaz Toplam hasılat: 2,82 milyar dolar 14- Gary Oldman Toplam hasılat: 2,81 milyar dolar 15- Will Smith Toplam hasılat: 2,76 milyar dolar 16- Matt Damon Toplam hasılat: 2,71 milyar dolar 17- Ben Stiller Toplam hasılat: 2,67 milyar dolar 18- Ian McKellen Toplam hasılat: 2,63 milyar dolar 19- Julia Roberts Toplam hasılat: 2,64 milyar dolar 20- Liam Neeson Toplam hasılat: 2,62 milyar dolarGAZETEPORT / MAGAZİN 
Battlestar Galactica Beyazperde Yolcusu
Kült bilim kurgu dizisi Universal tarafından sinemaya uyarlanacak Kült bilim kurgu dizisi 'Battlestar Galactica'nın film projesi en sonunda gerçekleşecek. İlk olarak 1978 yılında yayınlanan ve Cylonlar adındaki sibernetik ırka karşı savaşan insanları konu alan dizi, 2003 yılında ABD bilimkurgu kanalı Sci Fi'da Edward James Olmos ve Mary McDonnell'ın başrollerini paylaştığı yeni bir senaryoyla yayınlanarak dünya çapında bir hit olmuştu. 1978'de orijinal 'Battlestar Galactica'yı yaratan Glen Larson, Universal tarafından çekilecek filmin yapımcılığını üstlenecek. Filmin senaryosu ise Türkiye'de 30 Mayıs'ta gösterime girecek, Johnny Depp'in başrolünde oynadığı bilim kurgu filmi 'Transcendence'ın senaristi Jack Paglen tarafından yazılacak. Film versiyonunun da tıpkı 2003 Sci Fi versiyonu gibi orijinalden bağımsız bir evrene sahip olacağı söylentiler arasında.Milliyet Sanat