Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sıradan Yaş Pastaları Yenilenebilir Sanat Haline Getiren 'Lezzetli' Bir Girişim: iCaked

1.2bPAYLAŞIM

Bu ilginç ve komik hikayeyi muhtemelen birçoğunuz hatırlarsınız.

Pastaneci Tarafından Doğum Günü Hunharca Trollenen Kızın Trajikomik Hikayesi! - onedio.com
Pastaneci Tarafından Doğum Günü Hunharca Trollenen Kızın Trajikomik Hikayesi! - onedio.com

Şimdi size pastalar trollenmesin diye geliştirilen bir girişimden bahsedeceğiz ama öncelikle pasta denilen harika şeyden bahsetmeden olmaz!

Pasta yemeyi sevmeyenimiz yoktur galiba, değil mi?

İnsanlığın ürettiği belki de en güzel yiyecektir pasta, şöyle malzemesi bol ve kaliteli bir pastadan daha lezzetlisi yoktur hatta.

Hele ki bir pasta, şeker hamuru ve hayal gücümüzle birleştiğinde ortaya neler çıkabileceğini tahmin dahi edemezsiniz.

Hayaller ve fikirler, kalıplarla şekillenir ve ortaya da yenilebilir sanatın belki de en güzel örneklerinden olan enfes pastalar çıkar.

Bilkent Cyberpark girişimi olan iCaked, hayalleri internet üzerinden 3D olarak gerçeğe dönüştüren bir platform olarak ortaya çıkmış.

Müşteriler tarafından tasarımı yapılan pasta, cupcake ve kurabiye gibi birçok farklı pastane ürünleri de yapıyorlar ve müşterilerine mükemmel lezzetleri sunuyorlar.

iCaked'in sitesine girerek, pasta boyutunu, rengini, kullanılacak objeleri, pasta üzerindeki resim ve yazıları istediğiniz gibi seçebiliyorsunuz.

Bunun yanı sıra, sitede bulunan hazır pastalarda küçük değişiklikler yaparak (renk, yazı, resim, figür değiştirme vb.) da kolayca sipariş verebilirsiniz.

Siteyi ziyaret etmek için şöyle buyurun: https://www.icaked.com/

Daha sonra bölgenizdeki beğendiğiniz pastaneyi seçtikten sonra pastanızı heykeltıraşların veya pastacıların maharetli ellerine bırakıyorsunuz.

Bu sayede, hem pastanın tasarımını anlatma ve anlama süreci kısalıp kolaylaşacak, hem de istediğiniz ürün tam olarak hayal ettiğiniz gibi masanıza geliyor.

Şimdiden afiyet olsun!

Sipariş vermek için iCaked'in sitesini ziyaret edebilirsiniz.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
coolcrepeer12

Hayalimdeki şey sfjdj çok pahalı ama ya :(

destanyazan

Bu işi yapan tanıdıklarım var. Şeker hamurunu gıda boyası ile karıştırıp, çocukluğumuzda oynadığımız oyun hamuruyla oynar gibi şekilli pasta yapıyorlar. İçerisindeki pasta bir şeye benzemiyor. Şeker hamurunun zaten yenecek bir tarafı yok. Yarım saat bakılacak, birkaç resim çekilecek, büyük bir kısmı yenmeyecek pasta için bir dünya para alınıyor.

kawashima

Katiliyorum..

Görüş Bildir