Kedisine Kendisi Gibi 'Göz Alıcı' Görünmesi İçin Dövme Yaptıran Ukraynalı Vücut Geliştirici

2.5bPAYLAŞIM

Hayvanlara yapılan işkencenin haddi hesabı yok. Şimdilerde de sırf görsellik uğruna Sfenks kedilere yapılan dövmeler gündemde. İnsanlar bu hakkı kendilerinde nasıl buluyorlar bilmiyoruz ama, Daily Mail'de karşımıza çıkan bu vücut geliştirici arkadaş hayvana işkence suçundan soruşturmayla karşı karşıya...

Kaynak: http://www.dailymail.co.uk/news/article-...

Ukraynalı vücut geliştirici kedisinin de kendisi gibi 'göz alıcı' görünmesini sağlamak için ufaklığa dövme yaptırmaya karar verdi.

Böyle bir düşünceye nasıl kapılıyorsa artık...

Elena Ivanickaya, Sfenks cinsi kedisinin göğsüne planladığı gibi bir dövme yaptırdı. Görüntüleri ise sosyal medyada paylaştı.

Paylaşılan fotoğraflarda zavallı kediciğin anestesi etkisinde olduğu görüldü. Bu sırada da dövmeci işini yapıyordu.

Paylaşılan fotoğraflarda zavallı kediciğin anestesi etkisinde olduğu görüldü. Bu sırada da dövmeci işini yapıyordu.
Paylaşılan fotoğraflarda zavallı kediciğin anestesi etkisinde olduğu görüldü. Bu sırada da dövmeci işini yapıyordu.

Ama fotoğraflar internet dünyasına yayıldıkça, hayvanseverler kedisine işkence ettiğini savunarak kadını yerden yere vurdular.

'Alnına 'aptal' yazılı bir dövme yaptırmak veya savunmasız bir hayvana işkence ettiği için parmaklarını kırmak çok daha iyi olurdu, zavallı kedicik.'

'Senden daha zayıf bir canlıya öylece işkence edemezsin. O senin oyuncağın değil, bir canlı... Kendisinin göğsünde dövme yok ama!'

Elena ise kedisinin kendi Instagram sayfası olduğunu, taze istiridyeler yediğini, insanların düşündüğünün aksine çok iyi bir hayatı olduğunu söyleyerek kendini savunmaya başladı.

"Kedimin hayatı sizinkinden daha iyi. Belki sizin gözünüze çok kötü görünüyor ama gerçekten kendini iyi hissediyor."

"Şimdiye kadar kısırlaştırılmadı ve kısırlaştırılmayacak da. Esas işkence ve zalimlik bu olurdu."

"Dövmeyi yaptırmadan önce veterinere sordum. Bunda herhangi bir sorun görmediler. Hatta dövme yapılırken yanında bir de veteriner vardı. Yani her şey kontrol altındaydı. Kedim sevgi ve düzgün bir bakımla büyüyor. Ayrıca çok akıllı ve mutlu bir hayatı var. Dövmesi üst deriye yapıldı. Yalnızca 1-2 milimetre... Hiç acı hissetmedi. Dövme yapıldıktan hemen sonra normal hayatına devam edebiliyordu. Anormal davranışlar sergilemedi."

Elena şu an hayvana işkence uygulamakla suçlanıyor ve soruşturma altında.

Polis Sözcüsü Natalia Chovpylo eğer hayvana işkence edildiği ortaya çıkarsa, bu durumun kamu davasına dönüşeceğini belirtti.

Daha önce Sfenks kedisine dövme yapan birkaç kişi daha olmuştu. Maalesef insanlar bu hayvanları görsellik için kullanmaktan vazgeçmeyecek gibi duruyor. 😪😔

Sfenks Cinsi Kedisine Yaptığı Kalıcı Dövmelerle Tartışma Yaratan Rus Dövme Sanatçısı - onedio.com
Sfenks Cinsi Kedisine Yaptığı Kalıcı Dövmelerle Tartışma Yaratan Rus Dövme Sanatçısı - onedio.com

Ağızlarını açıp size karşı koyamıyorlar diye, her istediğinizi rahat rahat yapabileceğinizi nasıl düşünürsünüz?! 😡

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
askito-muyum-ben

o dövmeyi de o dövmeyi yapanı da o veterineri de o mavi ipli tanga bikininin arasından götünün değiline sokarım egoist orospu seni. POUFFİASSE!!!!

serqankahya

abowww

cherry-patates

PP deki çok sevgili kedim kendi kendinin başını patisini bir yere vurup, düşüp acıtınca bile içim gidiyor; sen nasıl o cızır cızır iğneyle çizilmesine dayanabildin kıçımın vücut bilmem nesi?

gelecegin-zoologu

Ya bu nedir sırf öyle manyak dövme yaptırmak için instagram'a koymak için besliyo hayvanı dövme vücuda yara açılarak yapılan bişey ve zaten zararlı bide o hayvan 'göz alıcı' görünmek istemedi hatta belki kendi türü onu 'çirkin' olarak tanımlayacak çünkü onların boynunda öyle bişey yok.

mustafa-yazicioglu

Vücut Geliştiricisi mi? Bikini Model olmasın sakın o? Bunların bir çoğunun amacı spor falan değil zaten. Sen kadın Body Builder görmemişsin sanırım editör. Bak burda var mesela;

miss-simpson

ne dengesiz insanlar var

Görüş Bildir