Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Senin Ruhun Hangi Dondurma Tadında?

2.1bPAYLAŞIM

Yaz geldi! Mis gibi dondurma mevisimi açıldı, en güzel mevsimin yaz olmasının en önemli nedeni kesinlikle dondurma. Peki en sevdiğin dondurma ile ruhun eşleşiyor mu? Bu sorunun cevabı işte bu testte!

1. Hadi gel ilk önce eskilere gidelim, sen küçükken şu oyunlardan hangisine bayılırdın?

Saklambaç
Yakar top
Sek sek
İstop
Uzun eşek
Körebe

2. Peki bu aralar ruh halin nasıl?

Yaz geldi, kıpır kıpırım.
Ya ben bu sıcak havaları hiç sevmiyorum içim bunalıyor.
Yeni aşık oldum, keyfim inanılmaz yerinde.
Sevgilimden ayrıldım, çöküşlerdeyim.
Finaller var ya nasıl iyi olalım!
Ben bilemedim ya, dengesizim ben bir iyi bir kötü.

3. Peki diyelim ki çok acil yetiştirmen gereken bir iş var. Bu durumda şu aşağıdakilerden hangisi gibi olursun?

4. Eh yaz dedik senin için yazın şu üçlemelerden hangisi vazgeçilmezdir?

Deniz-kum-güneş
Karpuz-peynir-ekmek
Deniz-midye-bira
Rakı-kavun-peynir

5. Yaz dedik dondurma dedik peki senin en sevdiğin lezzet şunlardan hangisi ola ki?

Bol köpüklü bir ayran
Bol sulu bir karpuz
Bol acılı bir kebap
Buz gibi bir limonata

6. Peki ya tatil, sence hangisi en güzel tatil?

5 yıldızlı otel
Yurt dışı
Kamp
Yazlık
Festival
Kültür

7. Peki diyelim ki büyük ikramiye sana çıktı ne yaparsın?

Yatırım yaparım
Hiç bitmeyecek bir tatil yaparım
İhtiyacı olanlara yardım ederim
Kendi işimi kurarım

8. Son olarak şunlardan hangisi anlık keyfini kaçırır?

Bir şeyler anlatırken sözümün kesilmesi.
Benim keyfim hiç kaçmaz ki!
Önemli bir şeyler konuşulurken şarjımın bitmesi.
Dört gözle beklediğim plan için ekilmek.

Damla Sakızlı Dondurma

Senin ruhun tıpkı damla sakızlı dondurma gibi mis kokulu ve doğal. İçinde hiç bir kötülük taşımıyorsun, üstelik içinin güzelliği yüzüne yansımış resmen. Saflık ve doğallığınla insanları büyülüyorsun. Üstelik bu doğallığın senin yaşam tarzın da olmuş durumda yapmacıklıktan, yapma tavırlardan hiç hoşlanmıyorsun. O tip insanları da yanında barındırmıyorsun. En güzelini de sen yapıyorsun valla!

Çikolatalı Dondurma

Senin ruhun çikolatanın verdiği enerji gibi kıpır kıpır. Senin olduğun yerde eğlenmemek imkansız! Girdiğin her yerde, her ortamda eğlencen ve hiç bitmeyen enerjinle anılıyorsun. İnsanlar senin yanından bir dakika bile ayrılmak istemiyor. Ruhunun enerjisi resmen sana da yansımış bir insan bu kadar mı yerinde duramaz, bu kadar mı hareketli ve sosyal olur arkadaş. Tanımadığın, bilmediğin yok resmen!

Bal Badem Dondurma

Tıpkı bir lokmasında sürpriz bir badem tanesinin yarattığı hissi taşıyor senin ruhun! Sürprizleri fazla seviyorsun ve bir anın bir anını tutmuyor. Her an dengesizliğin göbek adısın ancak bu dengesizliği kötü yorumlama. Uç noktalarda yaşamaktansa zaman zaman dengesiz olmak akıl sağlığı açısından daha güzel! İnsanlar kararsızlığından ve dengesizliğinden dem vursa da sana bunun yakıştığının farkındalar.

Naneli Dondurma

Sen biraz normalden farklısın ya! Ruhun, şeklin, davranışların diğerlerinden farklı. Ruhunun derinliklerinde bir elit yaşıyor. Bu elit sayesinde de fazlasıyla sofistike düşüncelere sahipsin. Bu nedenle insanlara biraz soğuk ve uzak geliyorsun ama üzülme senin tadına bakan, seninle bir süre zaman geçiren insan senden kopamıyor. Senin ruhunun derinliklerine inmek gerek, işte o zaman insanlar gerçekte nasıl biri olduğunu anlıyor. Böyle başta secici olmak iyidir gereksiz insan kalabalığını engeller.

Limonlu Dondurma

Limonun o ekşimsi tadı gibi senin ruhun da biraz gıcık sanki. İnsanlara karşı fazla dobra tavrınla onların dikkatini çekiyorsun ve ilk anda itici geliyorsun. Ancak öyle tatlı ve iyi bir yanın var ki aynı zamanda insanlara her türlü derdinde yardımcı olup onları rahatlatıyorsun da. Kısacası dobrasın, gıcıksın falan ama yufka gibi de bir yüreğin var, kimseciklere kıyamıyorsun.

Ahududulu Dondurma

Kırmızı meyvelerin en tatlısı ahududunun dondurmaya kazandırdığı o aroma gibi taptatlı bir ruhun var senin. İçindeki minik çocuk hiç büyümüyor hep orada yaşıyor. İnsanları neşenle ve saflığınla fazlasıyla mutlu ediyorsun. Fazlasıyla sempatik birisin ancak sinirlendiğinde ekşi yüzün ortaya çıkıyor ve gözün hiç bir şeyi görmüyor. Eh o kadar tatlılığı biraz ekşilikle dengelemek gerekirdi.

ONEDİO YEMEK SUNAR!

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Yummy

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
pambikli-seker

Bal Badem Dondurma bla bla bla

xanim

Bal badem dondurma Ama ben hiç bal sevmemeki

sare-dibek

Naneli Dondurma LUHANIN EN SEVDİĞİ DONDURMA huhhuuuu

bsu

Naneli Dondurma Naneli Dondurma Sen biraz normalden farklısın ya! Ruhun, şeklin, davranışların diğerlerinden farklı. Ruhunun derinliklerinde bir elit yaşıyor. Bu elit sayesinde de fazlasıyla sofistike düşüncelere sahipsin. Bu nedenle insanlara biraz soğuk ve uzak geliyorsun ama üzülme senin tadına bakan, seninle bir süre zaman geçiren insan senden kopamıyor. Senin ruhunun derinliklerine inmek gerek, işte o zaman insanlar gerçekte nasıl biri olduğunu anlıyor. Böyle başta secici olmak iyidir gereksiz insan kalabalığını engeller. NANELİ DONDURMA NE AQ

Gizli Kullanıcı

Bal Badem Dondurma Tıpkı bir lokmasında sürpriz bir badem tanesinin yarattığı hissi taşıyor senin ruhun! Sürprizleri fazla seviyorsun ve bir anın bir anını tutmuyor. Her an dengesizliğin göbek adısın ancak bu dengesizliği kötü yorumlama. Uç noktalarda yaşamaktansa zaman zaman dengesiz olmak akıl sağlığı açısından daha güzel! İnsanlar kararsızlığından ve dengesizliğinden dem vursa da sana bunun yakıştığının farkındalar.

Görüş Bildir