Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir. Onedio ana sayfasından, kategori sayfalarından ve arama motorlarından bu içeriğe ulaşılamaz.

Seni Depresyondan Çıkaracak Saç Rengini Söylüyoruz!

-

Saçlarımızın rengi enerjimizi de doğrudan yansıtıyor. Hayatımızda çeşitli değişiklikler yaparken bundan saçlarımız da payını alıyor. Bazen depresif olunca bazen mutlu olunca.. Bu testimizde hangi saç renginin sizi depresyondan çıkaracağını söylüyoruz!

1. Öncelikle ne tip saçların var?

Dalgalı
Düz
Kıvırcık

2. Renkten bağımsız olarak saçların hangi ünlü gibi olsun isterdin?

Kate Winslet
Jennifer Lopez
Milla Jovovich
Annasophia Robb
Scarlett Johansson
Sophie Van Den Akker

3. Seni en çok hangisi hüzne boğar?

4. Peki ya insanlıkla ilgili umudun nedir?

Uzaylılar
Devrim
Büyük bir felaketle nüfusunun azalması
Hayvanların dünyayı yönetmesi
Başka başka şeyler
Hiç umudum yok

5. Peki dünyanın sonunu hangisi getirecek?

6. Hmm söyle bakalım saçlarını ne sıklıkla boyuyorsun?

Üç ayda bir
Altı ayda bir
On iki ayda bir
Saçlarımı boyamıyorum
Hiç boyamadım. Belki depresyondan çıkmak için boyarım :)

7. Son olarak şu tweeti puanla testi bitirelim. ( 0 = Komik değil 5 = Çok komik )

Kızıl!

Verdiğin cevaplara göre seni depresyondan çıkaracak renk kesinlikle kızıl!  Sen tam bir aşk insanısın. Kısa süreli ilişkilerin insanı değilsin. Ancak aşkı da en uçlarda yaşıyorsun; nefreti de. Enerjin ise oldukça yüksek. Ne zaman depresyona girsen, bir çöküş yaşasan kızıl renk seni eski haline geri getirecektir.  Senin gibi yerinde duramayan kıpır bir insan için kızıl saçlar ilaç olacaktır. .Ayrıca son derece doğal ve ihtiraslı bir kişiliğin var. Bu özellikler çevrendeki insanlar için seni vazgeçilmez yapıyor. Çünkü var mı senin gibi eğlencelisi? BİZCE YOK :)

Mavi!

Verdiğin cevaplara göre seni depresyondan çıkaracak renk kesinlikle mavi!  Senin için söylenebilecek en doğru şey, sezgilerinin oldukça kuvvetli olması. Herkesin övündüğü ve diğer insanlardan üstün olduğu özellikleri vardı. Kimi çok okumaklar, fiziksel üstünlükleriyle, kimi zekasıyla.. Sen de bunlardan daha üst bir yetenek var: Sezgilerin.  Mavi senin sezgilerini kuvvetlendirecek ve hayata tekrar tutunmanı sağlayacak enerjiyi verecektir. Unutma mavi en sıcak renktir ;)

Sarı!

Verdiğin cevaplara göre seni depresyondan çıkaracak renk kesinlikle sarı! Sen içi dışı bir, insanlar hakkında kesinlikle her zaman pozitif düşünen melek kalpli bir insansın. Fakat bu iyi niyetin bazen suistimal ediliyor ve hiç beklemediğin insanlar seni çok üzüyor. Kaçınılmaz son: Depresyon ve çöküş. İşte sarı renk seni dengeleyecek. Seni depresyondan çıkarmakla kalmayacak yaydığı enerjiyle kem gözlere art niyetlilere kalkan olacak. ;)

Kestane!

Verdiğin cevaplara göre seni depresyondan çıkaracak renk kesinlikle kestane! Duygusal zekası çok gelişmiş bir insansın. Senin için insan sarrafı desek yeridir. Hayata sımsıkı tutunanlardansın. Fakat çökünce tam çöküyorsun. Öyle dipsiz kuyulara iniyorsun ki ne fayda! Seni bu dipsiz kuyulardan ancak kestane rengi saçlar çıkartacaktır.

Onedio Testlerini Facebook'tan takip etmeyi unutmayın!

Bu içerik, sadece içeriği yaratan kullanıcı profilinde listelenmektedir.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
renee-szymanski

Abi şimdi mavi falan diyorsunuz ama bu saçın 2 haftada bir boyası akmayacak mı ya la

renee-szymanski

Uğraş dur sonra,uğraşmazsan da civciv gibi gez

azrasntrk

Kızıl! Anneme dedim, kızıl saçlılar Akıl hastası kızım boşver dedi 🤣🤣🤣

d.

Saçım zaten mavi .-.

sinem-polat5

dreams_bonibon

Mavi! Mavi! Verdiğin cevaplara göre seni depresyondan çıkaracak renk kesinlikle mavi! Senin için söylenebilecek en doğru şey, sezgilerinin oldukça kuvvetli olması. Herkesin övündüğü ve diğer insanlardan üstün olduğu özellikleri vardı. Kimi çok okumaklar, fiziksel üstünlükleriyle, kimi zekasıyla.. Sen de bunlardan daha üst bir yetenek var: Sezgilerin. Mavi senin sezgilerini kuvvetlendirecek ve hayata tekrar tutunmanı sağlayacak enerjiyi verecektir. Unutma mavi en sıcak renktir ;)

Görüş Bildir