Görüş Bildir
Haberler
Selçuk'tan Hamzaoğlu Yorumu

Selçuk'tan Hamzaoğlu Yorumu

Fatih
28.11.2014 - 22:37

Selçuk'tan Hamzaoğlu Yorumu

Galatasaray kaptanı Selçuk İnan, yeni teknik direktör Hamza Hamzaoğlu hakkında konuştu.

Galatasaray'da yönetiminin Hamza Hamzaoğlu tercihi, takım içinde oyuncular tarafından olumlu karşılandı. Özellikle Selçuk İnan ve Burak Yılmaz başta olmak üzere yerli oyuncular Hamzaoğlu ile çalışacak olmaktan dolayı duydukları sevinci dile getirdiler.

Gaziantep yolculuğu sırasında ve havalimanında durum değerlendirmesi yapan futbolcular, Hamzaoğlu tercihini yerinde buldu. Milli takımda birlikte çalışan Selçuk İnan, Burak Yılmaz, Semih Kaya, Hamit Altıntop, Umut Bulut, Olcan Adın, Hakan Balta ve Tarık Çamdal genç teknik adam için olumlu görüş belirtti.

Kaptan Selçuk İnan, Gaziantep'te havalimanında yaptığı sohbette, 'Hamza Hamzaoğlu tercihi bizim için çok iyi oldu. İstikrarlı ve oyuncuları iyi tanıyan bir teknik direktör. Takımın çoğunu Milli takımdan tanıyor. Başarıya ulaşacağımıza inanyorum' dedi.

Sarı kırmızılı ekipte Hamzaoğlu ile başlayacak süreçte yerli oyuncuların takımın iskeletini oluşturması beklenirken, yönetim Prandelli dönemindeki istikrarsız kadro yapısını geride bırakmayı hedefliyor.

Ülke Haber

Kaynak: http://www.ulkehaber.com/spor/selcukt...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın