Saymaz’ın ‘Demet Akalın Randevu Aldı, İmamoğlu Alamadı’ Çıkışına Profesörden Yanıt: ‘Önemli Bir Sanatçı’

 > 
684PAYLAŞIM

Gazeteci İsmail Saymaz, Habertürk'teki 'Türkiye'nin Nabzı' isimli programda Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na randevu vermemesini eleştirerek 'Demet Akalın'ın bile rahat rahat randevu aldığı Cumhurbaşkanı'na 5 kez başvurarak randevu alamadı.' dedi. Yayına konuk olan Prof. Dr. Mehmet Şahin 'Demet Akalın bu ülkenin önemli bir sanatçısıdır.' diyerek karşılık verdi. 

Gazeteci İsmail Saymaz, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu'na randevu vermemesini dün canlı yayında eleştirdi.

Saymaz, "Demet Akalın'ın bile rahat rahat randevu aldığı Cumhurbaşkanı'na 5 kez başvurarak randevu alamadı. Adil olmanızı istiyorum. 16 milyonluk şehrin belediye başkanının randevu alamayışı, buna karşılık Demet Akalın'ın randevu alması tuhaf görünmüyor mu size? Buna bir cevabınız yok mu?" ifadesini kullandı.

Prof. Dr. Şahin 'Ben de bazen randevu alamıyorum' dedi ve 'Akalın bu ülkenin önemli bir sanatçısıdır' ifadesini kullandı. 🎥

Şahin ise Saymaz'ın ifadesine "Ben de bazen bir bakandan randevu istiyorum ben de alamıyorum ama bir isim vererek ülkeye mal olmuş bir sanatçının böyle bir kıyaslama yaparak bir yere koymak doğru değil. Demet Akalın da bu ülkenin önemli bir sanatçısıdır" sözleriyle karşılık verdi.

İsmail Saymaz'ın açıklamaları sonrası sosyal medyada Erdoğan'ın randevuları konuşuldu 👇

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir