Görüş Bildir
Haberler
OS X Mavericks’te Safari Sorunları

OS X Mavericks’te Safari Sorunları

05.01.2014 - 21:57 Son Güncelleme: 05.01.2014 - 22:08

Apple’ın işletim sistemi Mac OS X Mavericks’te, internet tarayıcısı safari ile ilgili sorunlar yaşanmaya başladı. Sorunlara dair detaylar haberimizde.

Ekim ayında güncellenen Mac OS X'in sevilen yönleri kadar sevilmeyen yönleri de vardı. Neredeyse baştan sona yenilenen iOS 7 benzeri bir tasarıma kavuşan web tarayıcısı Safari kullanıcılar tarafından bazı yönleri ile eleştirilmişti. Son zamanlarda çeşitli forumlarda ve Apple yardım sayfalarında bir çok sorun çıkarttığından bahsedilen Safari'ye kullanıcı nezdinde acil güncelleme beklendiği belirtiliyor.

Bu sorunlar arasında Safari'nin rakiplerini geride bırakmasını sağlayan,'gestures' adı verilen çoklu parmak hareketlerinin stabil çalışmaması, sayfaları yenilerken donup kalması ve bazı durumlarda yanıt vermemesi kullanıcıların şikayetleri arasında en çok rastlananlar. Yaşanan bu sorunların veri güvenliğini tehlikeye soktuğu ve zannedilenden daha büyük bir problem olduğu da düşünülüyor.

Hataların neden kaynaklandığı veya Apple'ın güncelleme hazırlayıp hazırlamadığı henüz bilinmiyor. Bakalım Apple yeni işletim sistemi ile ilgili sorunları yayınlayacağı güncellemelerle ne zaman son verdirecek?

Kaynak: http://shiftdelete.net/os-x-mavericks...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın