Görüş Bildir

web Haberleri

web ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. web ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Canlı Ekranıyla Nefes Kesen Huawei MateBook 14s Ürün İncelemesi
Huawei MateBook 14s, bir bilgisayarda aradığınız her özelliğe sahip. Dokunmatik ekranı, estetik tasarımı ve yenilikçi teknolojisiyle hem şık hem kullanışlı bu bilgisayar önceki modellere göre geliştirilmiş teknolojiye sahip. 13. Nesil Intel Core i9-13900H işlemcisi olan Huawei MateBook 14s, 32 GB RAM'e sahip. 14,2 inç boyutundaki bu bilgisayar tam ihtiyacınız olan ürün olabilir!“Bu içerik marka iş birliği içeriyor olabilir.”
Eşsiz ve Benzersiz Kokulara Sahip Olan Echoes’un Yeni Çubuklu Oda Kokusu Koleksiyonu ile Tanışın!
Doğal ve temiz içerikli mumlar ve oda kokuları geliştiren Echoes Candle & Scent Lab'de mumların her biri özel olarak geliştirilmiş esanslar, %100 soya mumu ve balmumu ile özel işlem görmüş pamuk fitillerin bir araya gelişiyle üretilirken oda kokuları da yine %100 doğal alkol kullanarak geliştirilmiştir. Ürünler parafin ve fitalat gibi kimyasallar içermez.
Ünlü Şef Arda Türkmen'in ve Birçok Restoranın Başı Dolandırıcılarla Dertte: Yılbaşı Kaporalarını Alıyorlar!
Son dönemde ortaya çıkan yeni dolandırıcılık yöntemlerinden biri de ünlü restoranların internet sitelerini kopyalayıp, müşterilerden sahte rezervasyonlar için kapora ücreti almak oldu. Ünlü şef Arda Türkmen de dolandırıcıların hedefi oldu. Arda Türkmen yaşadıklarını anlatırken dolandırıcıların kendisinden de 1000 Euro istediğini söyledi.