Görüş Bildir

Boşanma Haberleri

Boşanma ile ilgili tüm haberler, içerikler, galeriler, testler ve videolar Onedio’da. Boşanma ile ilgili son dakika haberleri ve gelişmelerini, yeni içerikleri de bu sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Popüler İçerikler

Şeyma Subaşı'na Yaşadığı Şiddet Nedeniyle Boşanma Sürecinde Acun Ilıcalı'nın Destek Olduğu İddia Edildi
Şeyma Subaşı'nın, Mohammed Alsaloussi ile muhteşem bir düğünle evlendikten kısa bir süre sonra boşanma kararı alması şaşırtmıştı. Ünlü isim Şeyma Subaşı'nın Mısırlı eşi Mohammed Alsaloussi'den ayrılacağı iddiaları, magazin dünyasında büyük yankı uyandırmıştı. Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi'nin ayrılık nedeni sonunda ortaya çıktı. Subaşı'nın bu zorlu süreçte en büyük yardımcısı, eski eşi ve kızının babası Acun Ilıcalı olduğu konuşuluyor. İşte detaylar...
Ece Ronay'ın Şiddet Açıklamalarına Eski Eşi Mehmet Bilir'den İlk Cevap Geldi: "Şakalaşıyorduk"
Şarkıcı ve sosyal medya fenomeni olarak tanıdığımız Ece Ronay, gündeme tüyler ürperten bir konu ile geldi. Geçtiğimiz aylarda boşanan Ronay, eski eşi Mehmet Bilir'in kendisini rahatsız ettiğini dile getirdi. Bu açıklamayı yaptığı esnada evlilikleri sırasında şiddet gördüğüne dair görüntüler paylaştı. Eski eş Mehmet Bilir'den ise konu hakkında ilk açıklama geldi.