Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

NASA'ya Ait Uyduların Güneş'in Etrafında Uçan UFO'ları Görüntülediği İddia Edildi!

3.3bPAYLAŞIM

Gün geçmiyor ki UFO'larla alakalı yeni bir kanıt ele geçmesin sevgili dostlar. Sanırım o beklediğimiz günler yavaş yavaş geliyor; çok bekledik, onları görmeyi hak ettik!

Geçtiğimiz günlerde Çin'den gelen sarsıcı açıklamayı sizlerle paylaşmıştık.

Sırlar Açığa Çıkıyor! Çin Devlet Görevlileri Uzaylıların Varlığını Doğruladı - onedio.com
Sırlar Açığa Çıkıyor! Çin Devlet Görevlileri Uzaylıların Varlığını Doğruladı - onedio.com

17 Kasım'da NASA uyduları tarafından elde edilen bu görüntüler ise yeni bir şok etkisi yarattı!

Uyduların elde ettiği bu görüntüler, Güneş'in yüzeyine yakın bir noktada uçan küre şeklindeki cismi gözler önüne seriyor. Güneş yüzeyinin Dünya'nın 1.3 milyon katı büyüklüğünde olduğu düşünüldüğünde, cismin akıl almaz boyutta olduğu anlaşılıyor.

Üstelik bu fotoğraflar NASA'ya ait "Stereo Science Centre" isimli web sayfasından yayınlandı.

Yani fotoğrafın üzerinde bir oynama yapılmış olması ihtimâl dahilinde değil. Ancak yetkililer konu hakkında uzun bir süre açıklama yapmaktan kaçındı. Görüntüye getirilen bir başka yorum ise, kameraya gelen ışığın çok fazla olması nedeniyle görüntü işlemcisinin bozuk bir çekim yapmış olabileceği yönündeydi.

Fotoğraf, insanların bilgisine bu Facebook paylaşımı ile ulaştı.

Paylaşım, NASA'ya ait SECCHI STEREO HI1 uydusunun devasa bir objenin görüntülerini yakaladığını ve karşılaştırma yapılabilmesi için Güneş'e ait normal görüntülerin de paylaşıma eklendiğini duyuruyordu.

Üstelik bu, Güneş'in etrafında tanımlanamayan objelerin ilk görüntülenişi değil.

Konu üzerine çalışan araştırmacılar, bu cisimlere Güneş'in etrafında rastlamamızın sebebini, UFO'ların Güneş enerjisini soğurduğu iddiası ile açıklıyor.

Elde edilen veriler, aynı cismin son beş yıldır farklı görüntülerde karşımıza çıktığını gösteriyor.

Aynı cisim, farklı bir zamanda fotoğrafın sol üst kısmında gözümüze çarpıyor. Güneş pek çok farklı ışık oyununa ve patlamaya ev sahipliği yaptığı için Güneş'in yüzeyinde görüntülenen cisimler şüphe yaratıyor; ancak bu fotoğraf, dört kanatlı tanımlanamayan cisim Güneş'in çevresinde uçarken elde edilmiş.

NASA'dan gelen son açıklama ise tüm bu iddiaları reddeder nitelikte:

"Bazı ender durumlarda SECCHI görüntü işlemcisi aşırı yükleme sebebiyle bozuk görüntüler alabiliyor. Bunun sebebi görüntülerin birkaç farklı teleskopla birden alınması ve bu farklı görüntülerin üst üste binmesi."

Hangisi doğrudur bilemiyoruz. Peki siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

NASA olayın üstünü örtmeye çalışıyor. UFO'ların varlığı çok bariz.
Bence teknik arıza mantıklı. Ne görmek istersek onu görüyoruz.
Bilemedim ki... Ben biraz bu konuyu düşüneyim.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
red-factor

Diyelim varlar ne olacak? Diyelim yoklar ne olacak? Ne bu ufo merakı? Çıkıp " baba ne haber? Bir cigaralık versene beeee!" mi diyeceksiniz? Ufo lan o! Sen sokaktaki köpekle konuşmuyorsun, ufo gelip seni mi sallayacak? Primitif bir canlısın sen. Bundan yıllar evvel taş yontan adam senin için ne ise, ufo içinde osun.

rabia-buse-ozcelik

sevgili uzay halkı, hepimiz insanız ay değiliz ne fark eder sonuçta hepimiz uzayda yaşayan varlıklarız yav gelin halay çekek

motoki

Gelip yok etsinler de dünyayı, kurtulalım bu serkeş hayattan ... Duacı bile oluruz o uzaylı koçlara.

tylrswft13

yav ne uzaylısı bee

irem-solmaz1

NASA'nın bilgileri saklamış olduğu bariz belli. Biz ne NASA'dan ayrılıp açıklamalar yapıp astronotlar gördük. Şuan kendimi yaşlı gibi hissettim ama gördük yani o yüzden Uzaylı kardeşlerim gelin buraya <3

Görüş Bildir