Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Sırlar Açığa Çıkıyor! Çin Devlet Görevlileri Uzaylıların Varlığını Doğruladı

48bPAYLAŞIM

Bugüne kadar bazı devlet kuruluşlarının, ordu görevlilerinin ve emekli astronotların dünya dışı varlıkları doğruladığına şahit olmuştuk. Çin devleti ise geçtiğimiz günlerde olaya son noktayı koydu ve uzaylıların varlığını doğrulayan resmi bir açıklama yaptı!

Uzaylıların varlığına dair geçtiğimiz yıllarda ciddi kanıtlar sunulmuştu.

Uzaylıların Dünyayı Uzun Zamandır Ziyaret Etmekte Olduğunun Sağlam ve Şaşırtıcı Kanıtları - onedio.com
Uzaylıların Dünyayı Uzun Zamandır Ziyaret Etmekte Olduğunun Sağlam ve Şaşırtıcı Kanıtları - onedio.com

Bunlardan en önemlisi de şüphesiz Kanada Savunma Bakanlığı'ndan emekli Paul Hellyer'ın açıklamalarıydı.

Hellyer, uzaylıların varlığının ABD ve Kanada devletleri tarafından bilindiğini ve en az dört farklı uzaylı türünün binlerce yıldır Dünya'yı ziyaret etmekte olduğunu belirtmişti.

Üstelik uzaylıların varlığı hakkında yapılan açıklamalar bunlarla da sınırlı değil.

Bugüne kadar CIA, FBI, Amerikan Donanması, NASA, pek çok ordu görevlisi, emekli astronot, 51. Bölge'nin görevlileri ve Brezilya ve Rusya devletleri uzaylıların varlığını kısmen de olsa doğrulamıştı.

Son olarak ise kâr amacı gütmeyen bir organizasyon olan "Citizen Hearing"in toplantısında uzaylıların varlığı doğrulandı.

Saygıdeğer bir araştırmacı ve Çin UFO Federasyonu'nun başkanı olan Shi-Li Sun, geçtiğimiz günlerde cesur bir adım atarak uzaylıların varlığını doğruladı.

Üstelik Sun'a göre dünya dışı varlıkların yaptıkları ziyaretler sandığımızdan çok daha öncesine dayanıyor.

Sun, Dünya'nın on binlerce yıldır uzaylılar tarafından ziyaret edildiğini ve hatta Çin'in kültürünü ve medeniyetini inşa etmeye çalıştığı zamanlarda bile uzaylılara rastlandığını belirtiyor.

Sun, yaptığı açıklamada, insanlığın gelişim sürecinde uzaylıların katkıları olduğunu belirtiyor.

Sun'a göre dünyamız bilinmeyen bir süre boyunca uzaylılar tarafından ziyaret edilmiş ve toplumumuzun oluşmasında bu canlıların büyük katkıları olmuş. Yaptığı çalışmalar, bilim insanına dünyamızın uzaylılar tarafından tekrar ziyaret edileceğini ve insanlığın geldiği durumun kontrol edileceğini düşündürmüş.

Sun'a göre Çin kültüründe binlerce yıldır pek çok sanat eserinde ve halk hikayesinde rastlanan ejderha figürü kesin bir biçimde uzaylılara işaret ediyor.

"Çin kültüründe insanlar kendilerini ejderhaların soyundan gelen canlılar olarak görür ve kültürümüzde ejderhaların uzay boşluğundan geldiğine inanılır. Yani bizler ejderhaların çocuklarıyız ve aynı zamanda dünya dışı varlıklarız. Burada eski insanların bize anlatmak istediği bir şeyler var..."

Açıklamanın en önemli kısmını şu cümleler oluşturuyor:

"Onlarca yıldır yapılan çalışmalar, ben dâhil UFO'lar üzerine çalışan tüm akademisyenleri dünya dışı varlıkların gerçekliğine ikna etmiştir. Kısacası bizler UFO'ların, uzaylıların, kısacası dünya dışı varlıkların gerçekliğine inanıyoruz..."

Ve işte Çin devlet görevlilerinin İngilizce olarak yaptığı o açıklamanın tamamı:

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
vilma-gill

siriustan geliyorlar....

cihan-emre-tuna

nibirudan geliyorlar...

doctus

Çin Devleti değil, Çin kaynaklı bir UFO derneği uzaylılara ilişkin şeyler sunmuş. Bunu dünyadaki diğer tüm UFO dernekleri yapıyor zaten.

ozgur-gucluoglu

Kar amacı gütmeyen şirketmiş. Uan bırakın bu işleri popülerize ne zamandır kar sayılmıyor. Bunlar inanan çocuklar olabilir ama biz yemiyoruz.

alidogan

sosyopat-tate

Çinli arkeologlar da ejderha kemiği bulduklarını iddia ediyorlar diyecektim ki yine bi ejderhaya bağlamışlar. Targaryenler bile ejderhalara bu kadar takıntılı değiller :D

Görüş Bildir