Naaptı'be Üseyin...

 > 
550PAYLAŞIM

Naaptı'be Üseyin

Edirne’nin Keşan İlçesi’nde reklam panosuna asılan ve üzerinde Roman havası oynayan ayı fotoğrafı ile birlikte Trakya şivesiyle “Naaptı’be Üseyin…” yazan afiş görenleri şaşırttı. Reklamı hazırlayan şirket yetkilileri tüm işlemlerin internet üzerinden yapıldığını ve amacını bilmediklerini ifade ederken, Keşan Belediye Başkanı CHP’li Mehmet Özcan ise afişin şaka amaçlı asılmış olabileceğini söyledi.

Keşan Hastane Caddesi’ndeki reklam panosuna dün akşam saatlerinde üzerinde Roman havası oynayan ayı fotoğrafı ile birlikte Trakya şivesiyle “Naaptı’be Üseyin…” yazılı bir afiş asıldı. Keşan’dan yeniden aday gösterilen mevcut belediye başkanı CHP’li Mehmet Özcan’ın projelerini tanıttığı reklam afişinin hemen yanındaki reklam panosu, görenlerini şaşırttı. Gülümseten afişi görenler cep telefonlarıyla fotoğraflarını çekti.

Reklam şirketi sahibi ve tasarımcısı Eyüp Günay, afişin kendilerine internet üzerinden gönderildiğini ifade ederek, “Asılan afiş bize e-posta yoluyla geldi. Bedeli de internet üzerinden ödendi. Ancak ne amaçla olduğunu bizde bilmiyoruz. Belki birine şaka yapmak istediler ama görenler bizi arayıp ne olduğunu soruyor. Bizde ne olduğunu bilmiyoruz, ancak sıkıntı yaratırsa çıkartabiliriz” dedi.

Evrensel

Haberin Tamamı İçin:
Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir