Görüş Bildir
Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio'da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

etiket Mutlu Son! Uzun Bir Aradan Sonra İlk Kez Sevilen Hırpalanmış Köpek Yeni Yuvasında

Anasayfa > Gündem

Video Craiova Romanya'da bir barınakta kaydedilmiş, kurtarıcısı Monica Mitreanu tarafından sevildiği sırada korku çığlıkları atan Priscilla'nın bu görüntüsü hepimizin yüreğini burkmuştu..

Bu video Monica Mitreanu tarafından yayınlandığında, dünya basınında önemli bir yer aldı.

Kaynak: http://www.lifewithdogs.tv/2016/01/se...

😍😍😍

Priscilla’nın ne zorluklara dayandığını tahmin edebilirsiniz. Ona ilk kez sevgi gösterildiğinde buna acı bir çığlıkla yanıt vermişti ama şimdi gerçek sevginin ne olduğunu yeni yuvasında öğreniyor.

Priscilla Romanya’da barınağa alındığında çok korkuyordu ve yanına yaklaşan herkesten kaçıyordu. Kurtarıcısı Monica Mitreanu onu sevmeye çalıştığında, ısırmak için bir hamle yaptı ve Monica’nın her dokunuşunda korkuyla bağırdı.

Birkaç saniye sonra, onu seven kadına işkence içinde geçen yıllarını haykırır gibiydi. Uzun ağlayışının ardından sakinleşti.

“Onun adı Priscilla ve arabayla gezmeyi sevmiş gibi görünüyor”

“Onun adı Priscilla ve arabayla gezmeyi sevmiş gibi görünüyor”

Videonun bir kısmında 'Sevgi mucizeler yaratır' yazıyor

Priscilla dostlarıyla yeni yuvasında

Priscilla dostlarıyla yeni yuvasında

Geçmişindeki kötü anlar silinmeyecek olsa da Priscilla yeni evindeki hayatından memnun. Nasıl oyun oynandığını ve sevilmenin nasıl bir şey olduğunu yeni yuvasında öğreniyor.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
992
597
83
6
6
6
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
narobb

İnsanlığın sonu gelse de Dünya, doğa ve hayvanlar artık rahat yaşasa. Kanser hücreleri gibi Dünya'yı, doğayı ve hayvanları katlediyoruz.

portside

"Evde köpek beslenmez caiz değil.", " Köpek olan eve melekler girmez" diyen arkadaşlar nerede kaldı ? 6 saat oldu hala gelemediler.

Mustafa ŞAHİN

geldim geldim. Sual: Köpek ve kedi beslemek günah mıdır? Komşumuz kedi besliyor. Evine gittiğimiz zaman bizim kız çocuklar ve anneleri korkuyor. Kedi mutfak... Devamını Gör

İlker Erdoğan

Sokakta kimsesiz bir çocuk görsem başını okşarım bazen. Sokak köpekleri de bana öksüz çocuklar gibi geliyor. Saf, tertemiz ve sevgi dolu bakışlar ve bir o ka... Devamını Gör