Müneccim Test: Kafanı Yakan Soruyu Seç, Cevabını Öğren!

-
Abone ol

Herkesin cevapsız soruları vardır. Artık buna bir dur demek, kafanı yakan sorulardan kurtulup ferahlamak istiyorsan bu test tam sana göre!

Bir türlü aklından çıkmayan, kafanı yakıp beyninde su kaynatan soru hangisi?

Bu okul bitecek mi?
O çocuk da benden hoşlanıyor mu acaba?
O kız da benden hoşlanıyor mu acaba?
Bu sene şampiyon olabilecek miyiz?
Saçlarımı boyatsam yakışır mı?
Babamdan / Annemden kredi kartını istesem verir mi?
En iyi arkadaşım bana yazıyor olabilir mi?
Ayrılacak mıyız? Ayrılmayalım :(

GIF'i durdur, kafandaki sorunun cevabını açıklamasıyla birlikte öğren!

Evet!

Düşündüğün şeye bak. Elbette bitecek. Çünkü sen bu dünyaya okulları tek tek bitirmeye gelmişsin. Hatta bu bitecek bir diğeri başlayacak. Sen onu da bitireceksin ☺ Bu soru o kadar kafanı yakmış ki başka bir şey düşünemiyorsun, ferahla biraz. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Hayır!

Ah dostum ah! Öncelikle sen bağlanmayı hiç sevmiyorsun. Bir sıraya oturmak ve ders bitene kadar orada beklemek sana dünyanın en zor şeyiymiş gibi geliyor. Çünkü sen özgür ruhlusun, kalıplara sığmıyorsun. Fakat okulun da bitmesi gerek değil mi? Bu soru ne kadar da kafanı yakmış… Birazcık ferahlasan iyi olur. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Belki!

Senin kesinlikle ideallerin var fakat tembellik yapmayı herkesten çok seviyorsun. Tarih böyle bir arada kalmışlık görmedi. Birazcık koşsan hayallerinin peşinden şu an başarı merdivenlerini teker teker tırmanmış fildişi kulenden bizi izliyordun. Ama kabul edelim ki sen çalışmayı pek sevmiyorsun. Gel gör ki bu okul bitecek mi sorusu beynini bir an olsun terk etmiyor. O kadar düşünüyorsun ki bunu beynin su kaynatmak üzere. Sen en iyisi ferahla biraz... Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Evet!

İnsan aşık olduğunda gözü başka bir şey görmüyor değil mi? Her şeyden anlam çıkarmaya çalışmalar, sonu gelmeyen stalklar, her çaldığında onu aklına getiren şarkılar… Bize soracak olursan haksız da sayılmazsın umutlanmakta, bizden duymuş olma ama o çocuk da senden hoşlanıyor. Hem ateş olmayan yerden duman çıkmaz demişler. Olur o iş kısaca :) Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Hayır!

Aşk güzel şey ama bazen iki taraflı olmayabiliyor maalesef. Umudunu kırmış gibi olmayalım ama senin o iş olmayacak gibi. Sürekli bunu düşünüp kafanı yakmana da değmez emin olabilirsin. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Belki!

Aşk çok güzel bir şey değil mi? Biz de öyle düşünüyoruz. Her şeyden anlam çıkarmaya çalışmalar, sonu gelmeyen stalklar, her çaldığında onu aklına getiren şarkılar… Eee madem aşk bu kadar güzel sen neden bu sorularla kafanı yakıyorsun? Sen hislerini en güzel şekilde yaşa. Eğer o da senden hoşlanıyorsa bakışlarından kendini ele verecektir. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Evet!

İnsan aşık olduğunda gözü başka bir şey görmüyor değil mi? Her şeyden anlam çıkarmaya çalışmalar, sonu gelmeyen stalklar, her çaldığında onu aklına getiren şarkılar… Bize soracak olursan haksız da sayılmazsın umutlanmakta, bizden duymuş olma ama o kız da senden hoşlanıyor. Hem ateş olmayan yerden duman çıkmaz demişler. Olur o iş kısaca :) Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Hayır!

Aşk güzel şey ama bazen iki taraflı olmayabiliyor maalesef. Umudunu kırmış gibi olmayalım ama senin o iş olmayacak gibi. Sürekli bunu düşünüp kafanı yakmana da değmez emin olabilirsin. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Belki!

Aşk çok güzel bir şey değil mi? Biz de öyle düşünüyoruz. Her şeyden anlam çıkarmaya çalışmalar, sonu gelmeyen stalklar, her çaldığında onu aklına getiren şarkılar… Eee madem aşk bu kadar güzel sen neden bu sorularla kafanı yakıyorsun? Sen hislerini en güzel şekilde yaşa. Eğer o da senden hoşlanıyorsa bakışlarından kendini ele verecektir. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Evet!

Geçen sezon aksayan bölgelere yapılan nokta transferler takım içi uyumu oldukça arttırmış görünüyor. Ayrıca takımın iyi bir kamp dönemi geçirmesi de kondisyon konusunda sıkıntı yaşamayacağımızın göstergesi. Hal böyle olunca bu sene de şampiyonluğun en büyük adayı sizsiniz. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Hayır!

Ümitlerin kırıldı bitti, hayallerin yıkıldı gitti farkındayız ama maalesef durum bu. Takım önemli bir ismini kaybetti ve yerini doldurmakta oldukça zorlanıyor. Üstelik takım içinde şampiyonluğa olan inanç oldukça düşük seviyede. Sen bile o kadar az inanıyorsun ki şampiyonluğa sürekli kendine şampiyon olabilecek miyiz diye sormaktan kafan yanmış. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Belki!

Daha sezon bile başlamadı ama sen çoktan şampiyonluk havasına girmişsin. Lig uzun bir maraton. Bizim sana önerimiz şimdilik transfer söylentileriyle yetinmeye bak şampiyonluk yarışı kızıştığında averaj hesabı yapmaktan kafan yeterince yanacak zaten. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Evet!

Düşündüğün şeye bak! Güzele ne yakışmaz ki… Önemli olan tenine yakışacak rengi belirlemek. Gökkuşağının bütün renkleri geçmiştir aklından hiç şüphemiz yok. Kafanı neden yaktığını şimdi daha iyi anlıyoruz. Ama bizce sen o kafandaki rengi yaptır. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Hayır!

Sen doğallıklar prensesi, sen dünyanın en orijinal insanı… Üzülerek belirtmek zorundayız ki senin yapay olan her şeye alerjin var. Bir şey sana ait değilse üzerinde eğreti duruyor, bir türlü yakışmıyor. Zaten seni seven de olduğun gibi seviyor ☺ Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Belki!

Sen sıkılmışsın biraz. Değişiklik istiyorsun. Gerçekten kafayı yaktığına değecek bir soru. Zor bir karar ama bize soracak olursan öncelikle bu soruyu artık daha fazla sorma kendine! Eğer saçlarını boyattığında daha mutlu olacaksan hemen şimdi boyatmalısın. Ama sanki orijinal rengi de çok güzel :) Sanırım kafanı biraz daha yaktık. Ama bu işler böyle yapacak bir şey yok. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Evet!

Tabii ki verirler sen onların minik kuşusun. Yeter ki uygun bir zamanda uygun bir şekilde istemesini bil. Güzel bir yemek sonrası, tatlı bir sohbetin arasına sıkıştırılan isteklerin reddedildiği henüz görülmemiştir. Şunu aklından çıkarma: doğru zamanda doğru yerde ol ve bu soruyla kafanı yakmaktan vazgeç, gerisi kendiliğinden gelecek. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Hayır!

Bu kez gerçekten biraz abartmışsın. Biz demiyoruz kredi kartı ekstresi diyor. Aslında yapman gereken bir süre minimum maliyetle yaşamaya çalışmak ve ev işlerinde biraz daha fazla sorumluluk almak ☺ Yine de şansını denemek istiyorsan bir dene. Ama önce biraz ferahlaman gerek. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Belki!

O ayakkabı o kadar güzel olmasaydı bu soru senin için çok önemli olmayacaktı. Ama maalesef o ayakkabı çok güzel, üstelik indirimde :( Bu kadar düşünüp kafanı yakmak yerine deneyip görmek daha kolay olabilirdi. Ama kredi kartını daha 2 gün önce istediğin gündeme gelince büyük bir fırça ve bolca desenli bir gün seni bekliyor olabilir. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Evet!

Sen de çok iyi bilirsin ki insan ancak bir şeyler paylaşabildiği insana aşık olur. Tüm güzellikleri sevdiği insanla paylaşmak ister. Yani aşkın ön şartı paylaşmakken insanın en yakın arkadaşına aşık olmasından daha doğal bir şey yok bizce. Tabii tüm bunlar sonucunda bitme ihtimali olan bir arkadaşlık var. Kafanın yandığı kadar varmış, ne zor soruymuş bu be! Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Hayır!

Sen biraz kuruntulusun galiba ya da birazcık hayalperest. Minik, tatlı hayallerden kimseye zarar gelmez tabii ki ama bu soruyu kendine sormaya devam edersen kafandan dumanlar çıkmaya başlayacak ve söndürmek oldukça zor olacak. Biraz ferahla, at bunları kafandan  hem seviyorsa gelip konuşur bizce. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Belki!

Cevabı olmayan bu soru yüzyıllardır insanlığın en büyük çıkmazı desek yeridir. Bunun cevabını ne sen, ne biz, ne de arkadaşın verebilir. Çünkü en yakın arkadaşın kendisine yazıldığı sanrısı insanlık tarihinin en eski sanrısıdır. Ve hiçbir zaman doğrunun ne olduğu öğrenilemez. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Evet!

Üzgünüz :( Her güzel şey biter ama merak etme güzel şeyler hiç bitmez. Senin yapman gereken yalnızca mutluluğa odaklanmak ve kafanı bu sorulardan uzak tutmak. Bunu düşünmeye devam edersen uzaydan görülen tek beyin yanması seninki olacak. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Hayır!

Sen sonsuz aşkı bulmuşsun da haberin yok. Dünya yansa, meteorlar halaya dursa sizin aşkınız yine bitmez. Böyle bir aşkın bir parçası olduğun için çok şanslısın. Fakat aşk büyük olunca kaybetme korkusu da büyük oluyor haliyle, beynini bu soruyla yakmandan anlıyoruz bunu. Ama artık ferahlamanın zamanı geldi de geçiyor. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

Belki!

Her şey güzel giderken insan durduk yere endişeleniyor değil mi? Endişelenme. Rahat ol çünkü gerçek aşka hiçbir şey olmaz. Bu yüzden sadece aşkına bakmak senin için en iyisi. Ferah olmak, kastırmamak en iyisi. Unutma, ne zaman kafanı yakan bir soru olursa Sprite'a sormaktan çekinme. Artık cevapsız sorularının cevabı Sprite açma halkalarında! Sprite seni, cevaplarıysa içini ferahlatsın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
taekook-best-unit

Evetttt ^_^

im-not-myself

ulan hayir cikti moralim bozuldu aq ya

xanim

Evettttttttt

duygu-cakirlioglu1

belki ne yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

gulizaydin

aiyy benden hoşlanıyormuş :p

Görüş Bildir