Görüş Bildir
Haberler
Merkeze Alınan Emniyet Müdüründen Jet Veda

Merkeze Alınan Emniyet Müdüründen Jet Veda

Onedio Medya
09.01.2014 - 19:21 Son Güncelleme: 09.01.2014 - 19:26

Merkeze Alınan Emniyet Müdüründen Jet Veda

İÇİŞLERİ Bakanlığı’nca görevden alınan 16 il emniyet müdürü arasında bulunan ve Ergenekon Operasyonu’nu yöneten polis ekibinin başındaki Sakarya İl Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş, kararnamenin açıklanmasından ardından 27 saat sonra görevinden ayrıldı.

Merkeze alındığını dün sabah öğrenen Sakarya Emniyet Müdürü Mustafa Aktaş için bugün Emniyet Müdürlüğü’nde uğurlama töreni yapıldı.

Emniyet teşkilatına teşekkür eden Aktaş, yaptığı veda konuşmada, kentte göreve 2 yıl önce başladığını hatırlatarak şöyle dedi:

'Sakarya’nın huzur ve güveni için görevlendirildik. Bu görevi büyük bir hassasiyet, gayretle yapmaya çalıştık. Güzel şeyler yaptığımıza inanarak içimiz rahat bugün buradan ayrılma zamanı. Gerçekten içim rahat. Güzel çalışmalar yaptık. Sakarya’nın huzuru ve güvenini ileri götürme noktasında güzel çalışmalar yaptık. Hepinize katkılarınızdan dolayı teşekkür ediyorum. Hepiniz haklarınızı helal edin. Ben hakkımı helal ediyorum. Ayrılmayacağım, bir süre daha buradayım. Herkesle çok yakından vedalaşamadık ama bunun için fırsatımız olacak. Çok teşekkür ediyorum hepinize, saygılar sunuyorum Allaha ısmarladık.'

Aktaş konuşmanın ardından tören için Sakarya Emniyet Müdürlüğü’nün bahçesinde toplanan Emniyet güçleri ve protokol üyeleriyle el sıkışarak, helallik istedi. Daha sonra sivil araçla Emniyet Müdürlüğü’nden ayrıldı.

Zafer TOKUŞ- Aziz GÜVENER/ADAPAZARI (Sakarya), (DHA)

Kaynak: http://www.hurriyet.com.tr/gundem/255...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0