Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Melih Gökçek Yoğun Kar Yağışı Nedeniyle Sıkıntı Yaşanan Ankara'da Mansur Yavaş'ı ve CHP'yi Eleştirdi, Ortalık Karıştı!

1.7bPAYLAŞIM

En ufak yağmurda bütün alt geçitlerin suyla dolduğunu unutmuş gibi görünüyor İ. Melih Gökçek...

Bugün sabahtan bu yana devam eden kar yağışıyla birlikte Ankara'da hayat olumsuz yönde etkilendi; bazı yollar kapanırken, ulaşımda da sıkıntılar yaşandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi ekiplerinin yoğun çalışmalarına rağmen yoğun devam eden yağış trafiği etkiledi. Özellikle yazlık lastiklerle yola çıkanların sorunlar yaşadığı ulaşım konusunda sosyal medya da çalkalandı.

Ve tabii ki Eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı İ. Melih Gökçek bu fırsatı kaçırmadı.

Sosyal medyadan topladığı fotoğraf ve paylaşımları alıntılayarak paylaştı.

Mansur Yavaş'ı ve CHP'yi eleştirdi.

Alaycı tavrıyla Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş'a meydan okudu.

Videolarla da iddialarını desteklemeye çalışan Melih Gökçek'e sosyal medyadan epey tepki geldi.

Kendi döneminde yaşananları ve Ankara'da 20 yıl boyunca yaptıklarını unutan İ. Melih Gökçek'in hafızası sosyal medyada yapılan paylaşımlarla tazelendi.

twitter.com

Yüzmeyi öğrenen arabalar, karda mahsur kaldığı için itilen otobüsler ve diğerleri... Mansur Yavaş'ı eleştiren Melih Gökçek'e verilen cevaplar için devam edebilirsiniz.

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

👇

twitter.com

İ. Melih Gökçek'e cevap vermeyen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ise çalışmaların sürdüğünü söyledi.

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
hilalctn

Gökçek sayesinde yüzme öğrendik boş adam değil bence

Gizli Kullanıcı

Melih ALLAH bilir ama belkide azrail bir an önce seni ait olduğun cehenneme göndermek için izin istiyordur ama bu dünyada daha fazla rezil rüsvah olman için ek süre verilmiştir. Uzatmalarda bitince yaprağı yedin İ. Melih Götçek

erci-e

Orrrrrrrospu çocuğu! Ulan dalyarak sormazlar mı adama sen çeyrek asır ne bok yedin o koltukta diye? Sormazlar mı o kadar zaman belediye başkanlığında neden altyapı sorununu çözmedin o kadar paraya rağmen diye! Şerefsiz pislik!

onuralpkacamak

sanki yazan ankarayı yönetmemiste internet kafeden giren 12 yasında bir cocuk ? bunlar nasıl yorumlar kendi zamanında deniz olmayan ankara halkına yüzmeyi ögretti o yagışlarda sayın gökcek e bir şarkı yolluyorum adı : rashit grubundan DİNAZOR !

zhv

La adamı kendi partisi belediye başkanlığından kovdu, bu adama Mansur veya bir başkası birşey yapmadı :D ama neyi hazedemiyor anlamış değilim.

Görüş Bildir