Madonna ve Kızı Lourdes'in "Çok da Tın" Diyerek Paylaştığı Koltuk Altı Tüylü Fotoğrafları Olay Yarattı

263PAYLAŞIM

Madonna, gelmiş geçmiş en cesur ve çılgın dünya starlarından birisi kuşkusuz. Ancak bu gözler önündeki yolculuğunda yalnız değil. Madonna'nın 22 yaşındaki kızı Lourdes ile paylaştığı fotoğraf, dünya çapında olay olmuş durumda. Bakalım neler olmuş?

Dünyada Madonna diye bir star gerçeği var, bu konu neredeyse tartışmaya kapalı. Lourdes ise onun 6 çocuğundan en büyük olanı.

Madonna'nın biyolojik olarak iki çocuğu var ama diğer çocuklarını da uzun zaman önce evlat edindi. Yani kendisi 6 çocuklu bir anne.

Lourdes, Madonna'nın spor hocası Carlos Leon'dan dünyaya gelen kızı. Kendisi 1996 doğumlu, yani şu an itibariyle 22 yaşında.

i.pinimg.com

Tam adını da yazalım: Lourdes Maria Ciccone Leon ama ona kısaca "Lola" diyorlar.

Küçük yaşlardan itibaren modayla içli dışlı olan Lola, annesi gibi müzik dünyasına giriş yapmadı ama Madonna'nın moda markası olan Material Girl için tasarımcı olarak ilerlemeyi seçti.

i.pinimg.com

Annesiyle Superstar şarkısında düet yaptı ama o iş uzamadı.

Hatta kendine has tarzı sebebiyle de birçok ünlü marka için modellik de yapıyor. En son Stella McCartney markasıyla da çalıştığını hatırlatalım.

Harry Potter da dahil olmak üzere kendisine birçok film için teklif geldi ama neden oyunculuk yapmadı dersiniz? Evet, annesi izin vermedi!

Paparazzileri çok fazla sevmiyor Lola ama yapacak bir şey yok, onun annesi Madonna. Her seferinde köşe bucak kaçsa da bu defa magazin dünyasına malzemeyi anne kız verdi.

Madonna, 2017'nin son paylaşımını kendi Instagram hesabından kızı Lourdes ile birlikte bu pozla yaptı ve "Biz senin için hazırız 2018" notunu yazdı.

Hal böyle olunca, Lourdes'in koltuk altı tüyleri de sosyal medyada bomba etkisi yarattı. Kimisi bu tüylerin photoshop olduğunu iddia etti ama onların bununla uğraşacağını pek sanmıyoruz.

Madonna zaten 2014 yılında bu koltuk altı tüyü olayının normal olduğunu vurgulayan bir paylaşım yapmıştı. Hem de "Kimin umrunda!" yazarak.

Özellikle feministlerin desteğini de kazanmıştı bu pozuyla. Hatta artforfreedom (Örgürlük sanatı) #rebelheart (isyankar yürek) #revolutionoflove (Sevgi devrimi) ve #DesperateForAttention (İlgi çekmeye muhtaç) hashtaglerini de eklediğini hatırlatalım.

Annesinin izinden giden Lourdes'in, koltuk altı tüyleriyle göründüğü ilk fotoğrafı bu değil. Geçtiğimiz Nisan ayında da Miami'de güneşlenirken aynı şekilde görüntülenmişti.

Aslında starların koltuk altı tüylerini ifşa etmeleri de yeni değil. Daha geçtiğimiz günlerde Gigi Hadid de aynı pozu vermişti hatırlarsanız.

Hatta 1999 yılında Notting Hill'in galasında görüntülenen Julia Roberts da bu akımın öncülerinden.

Drew Barrymore da "Kime ne kardeşim benim tüyümden?" diyenlerden.

Bu koltuk altı tüyü meselesi magazin dünyasında bol bol konuşuluyor ama bu durumun Madonna ve Lola'nın umrunda olduğu hiç mi hiç zannetmiyoruz.

Bakalım çılgın anne kızla ilgili ne gibi gelişmeler yaşayacağız? Bekleyip göreceğiz...

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
corpse-bride

kokar o be iğrenç sırf ılgı cekıcez dıye soyle manyaklıklar yapmayın be

kansizvampir

Ulan Türk erkekleri ; kız tüylerini almasa kezban dersiniz,bol makyaj yapıp bakımlı olsa ''doğal ol'' dersiniz.İroninin vücut bulmuş halisiniz...

kutudakikeci

Terlersiniz ve KOKAR. aslında birçok kılı almak yanlış mikroplardan korunmayı sağlar, gereklidir falan derler ama terlersiniz ve KOKAR

kutudakikeci

Ama insanların kendi hayatları ve tercihleri kendi vücudunuz üstünden yorum yapın

ruveydaaydin

Açıkçası ben hijyenik bulmuyorum olmaması tercihim ama kesmek istemeyen de kesmez bu ekstrem veya absürd değil.Erkekler de garipsemediğiniz şeyleri kadınlar yapınca bu denli büyük tepki vermeniz bağnaz olduğunuz göstergesi.He tabi bacaklarını alıp koltuk altını almamak ne için onu anlayabilmiş değilim o ayrı bi konu.

hipergrafi

Madem o kadar doğallıktan yanaymış ne diye kuru üzüme dönmüş ellerini tırım tırım saklıyor? Atmış yaşında insanın doğal hali öyle mi görünür. Ünlüler ödül törenlerine koltuk altı kıllarını sergileyerek gideceklerine makyajsız gitseler ya? Yermi ama!!!

Görüş Bildir