Kraliçe Elizabeth'in Hayal Kırıklığı: Sussex Düşesi Meghan Markle Kanada'ya Döndü

 > 
33PAYLAŞIM

İngiltere, eşi Prens Harry ile birlikte üst düzey görevlerden çekileceklerini açıklayan Sussex Düşesi Meghan Markle, Kanada'ya döndü.

Kraliçe Elizabeth'in, çiftin konuyla ilgili kendisine danışmadan karar almalarından ötürü hayal kırıklığına uğradığı, oğlu Prens Charles ve Prens Harry'nin ağabeyi Prens William'dan konuyu birkaç gün içinde çözmelerini istediği ifade edildi. 

Kraliçe Elizabeth, konunun birkaç gün içinde çözülmesini istiyor

BBC Türkçe'nin haberine göre, İngiltere'de Prens Harry ve Düşes Meghan Markle'ın, üst düzey görevlerinden çekileceklerini açıklamasının ardından, Markle'ın Kanada'ya döndüğü öğrenildi.

Kraliçe Elizabeth'in, çiftin konuyla ilgili kendilerine danışmadan karar almasından ötürü hayal kırıklığına uğradığı ifade edildi. Kraliçe Elizabeth'in, konuyla ilgili olarak oğlu Prens Charles ve Prens Harry'nin ağabeyi Prens William'ın devreye girerek, durumu çözmelerini istediği belirtildi.

Saray İngiltere, ABD ve Kanada hükümetleri ile görüşüyor

Öte yandan, Saray yetkililerinin konuyla ilgili olarak İngiltere, ABD ve Kanada hükümetleri ile görüşmeler yaptığını, bu görüşmelerin çiftin korunması için yapılacak güvenlik harcamaları odaklı olduğu öğrenildi.

'Zaten Londra'da kalmayı planlamıyordu'

Saray yetkilileri, Markle'ın Kanada'ya gittiğini doğrularken, İngiliz gazeteleri ise Markle'ın Kuzey Amerika tatilinin ardından çok uzun süre Londra'da kalmayı planlamadığını yazdı.

Bir dönem Toronto'da yaşayan Markle'ın orada arkadaş çevresinin olduğu söyleniyor

Popüler Amerikan dizisi Suits'te oynayan 38 yaşındaki Markle'ın, bu dönemde Kanada'nın Toronto şehrinde yaşadığı ve orada bir arkadaş çevresinin olduğu söyleniyor.

Çift bu Çarşamba günü, üst düzey görevlerini bırakarak zamanlarını Kuzey Amerika ile İngiltere arasında böleceklerini ve ekonomik bağımsızlıklarını kazanmaya çalışacaklarını açıklamıştı.

Kraliyet Ailesi Karıştı! Prens Harry ve Eşi Düşes Meghan Markle İngiliz Kraliyet Ailesi Üst Düzey Üyeliklerini Bıraktılar - onedio.com
Kraliyet Ailesi Karıştı! Prens Harry ve Eşi Düşes Meghan Markle İngiliz Kraliyet Ailesi Üst Düzey Üyeliklerini Bıraktılar - onedio.com
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir