Görüş Bildir
Haberler
Köksal Güney: "Olcan İçin Beşiktaş ve Galatasaray'la Görüşüyoruz"

Köksal Güney: "Olcan İçin Beşiktaş ve Galatasaray'la Görüşüyoruz"

Batuhan
10.06.2014 - 14:46

Köksal Güney: "Olcan İçin Beşiktaş ve Galatasaray'la Görüşüyoruz"

Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, Olcan Adın için Beşiktaş ve Galatasaray'la görüştüklerini doğruladı. Milli futbolcu için, başkanlar düzeyinde pazarlıklar yapıldığını vurgulayan Güney, Eskişehirspor'dan Erkan Zengin'i kadrolarına katmak istediklerini söyledi.

Trabzonspor Genel Sekreteri Köksal Güney, Olcan Adın için resmi teklif almadıklarını ancak görüşmelerin başkanlar düzeyinde sürdüğünü söyledi.

Galatasaray ve Beşiktaş'ın kadrosuna katmak için yoğun çaba harcadığı Trabzonsporlu Olcan'ın transferi hakkında bordo mavili ekibin genel sekreteri Köksal Güney, Radyospor'a açıklamalarda bulundu.

'5 MİLYONDAN AŞAĞI OLMAZ'

Olcan'ın değerli bir oyuncu olduğunu ve kendisine teklifler gelmesini normal karşıladıklarını ifade eden Köksal Güney, 'Bizim tavrımız belli, birinci plan Olcan'ın kalması yönünde. Ama olmuyorsa da böylesine önemli bir oyuncunun değeri vardır. Başkanımız da ifade etti; 5 milyondan aşağı olmaz. Biz bu konuda sadece bir standart belirledik' şeklinde konuştu.

'EŞİT MESAFEDEYİZ'

Olcan Adın konusunda hem Galatasaray'a, hem de Beşiktaş'a eşit mesafede olduklarını belirten Köksal Güney, 'Olcan profesyonel futbolcudur. Asla İstanbul'daki büyük takımlar arasında bir tercihi olduğu yönünde eğilim göstermez. Hangi takımın daha iyi tekliflerle geleceğini, hangi takım tarafından daha uygun koşullar sunulacağını bilemezsiniz' diye konuştu.

'ERKAN ZENGİN'LE İLGİLENİYORUZ'

Trabzonspor'un transfer çalışmaları hakkında bilgi veren genel sekreter Güney, Eskişehirsporlu Erkan Zengin'le ilgilendiklerini söyledi. Köksal; 'Erkan için Eskişehirspor ile görüşmelerimiz devam ediyor. Ancak şu ana kadar somut bir sonuç ortaya çıkmadı' dedi.

(NTV Spor)

Kaynak: http://www.milliyet.com.tr/koksal-gun...
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın