Görüş Bildir

Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık Burcu Günlük Burç Yorumları

Anasayfa > Güncel

Yeni günde günlük burç yorumları araştırılıyor. Astroloji meraklıları, günlük burç yorumlarını okuyarak güne başlamak istiyor. Astrolog Rümeysa Ergüden, Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumlarını paylaştı. Peki, burçları bugün neler bekliyor? Aşk, sağlık, para ve kariyer için günlük burç yorumları neler? İşte 8 Aralık günlük burç yorumları

Astrolog Rümeysa Ergüde, “Yakın zamanda gerçekleşecek olan değişimlerin ve sürprizlerin temelleri bugün atılacağından, kendinizi maruz bıraktığınız şeylere dikkat etmekte fayda var.” ifadelerini kullandı.

İşte 8 Aralık 2021 Çarşamba günlük burç yorumları…

Kaynak: HT Hayat

Aşk, Sağlık, Para ve Kariyer İçin Günlük Burç Yorumları

Aşk, Sağlık, Para ve Kariyer İçin Günlük Burç Yorumları

KOÇ: Şu an da siz ve hayatınızdaki birçok itici güç kariyerinize odaklanmış durumda. Bu aşamada tırmanmanız için hiçbir dağ çok yüksek değildir, bu nedenle neyi başarmak istediğinizi düşünmek için günün ilk birkaç saatini ayırın. Hamlelerinizi doğru oynarsanız hedefinize giden yolda birkaç puan birden kazanabilir, ayrıca bir otorite figürünü de etkileyebilirsiniz.

BOĞA: Şu anda dünyada sizin için bir sürü heyecan verici potansiyel var! Hayatın sizi sınırlamış olabilecek herhangi bir rutinden kurtulmanız için size ilham vermesine izin verin. Kendi yakın çevrenizin hemen ötesinde olan tüm harika şeyleri düşünün ve biraz açılmayı hedefleyin. Şu anda seyahat edemiyor olsanız bile, yeni bir müze sergisine katılmak veya ilgi çekici bir konuda bir kitap açmak gibi zihninizi açacak bir şey yapın.

İKİZLER: Yoğunluk, önümüzdeki birkaç gün için oldukça belirgin. Özellikle konu kalabalık bir ortam olduğunda, satır aralarını daha iyi okuyabileceğinizi hissedebilirsiniz, bu nedenle işler göründüğü gibi görünmüyorsa, o zaman önseziniz muhtemelen doğru! İhtiyaç duyduğunuz kadar kendinize yer ayırın, ancak doğru kişi doğru mesajla gelirse, bu bekleyişe son vermek iyi bir fikirdir.

YENGEÇ: Bir süre hayatınızla ilgili konularda çevrenizdeki insanların etkisi altında kalabilirsiniz. Eğer fikirlerinizin özerkliğine güvenmiyorsanız kendinizi makul bulduğunuz insanlarla çevrelemekte fayda var. Nihayet uzun vadeli hedefleri düşünmek için sabrınızı oluşturuyorsunuz ve her şey daha net bir hale geliyor. Bugün biraz olumlu ilgi çekebilir, başarıların ödüllerinin tadını çıkarabilir veya yeni hedefler düşünüp belirleyebilirsiniz.

ASLAN: Bugün verimlilik sizin için önceliği sağlığınıza vermek olmalı. Yaşadığınız olaylara mümkün olduğunca mantıklı yaklaşmak için elinizden gelenin en iyisini yapın, daha çok çalışmak yerine daha akıllıca çalışın. Yeteneklerinizin kesinlikle fark edileceğinden emin olun, eğer etrafınızdakiler bunu hemen fark edemeyecek kadar özensizse, biraz daha göz önünde bulunmanız gerekebilir.

BAŞAK: Carpe diem! Normalde işlerin nasıl olması gerektiğine ve nasıl çalışması gerektiğine çok dikkat etseniz bile dünyanın nasıl dönmesi gerektiği konusunda daha az endişelenmeniz ve bunun yerine onu olduğu gibi kabul etmeniz size fayda sağlar. Bu, evrenin size çok fazla endişelenmeden olabildiğince çok eğlenmenizi söylediği zamanlardan biridir. Anı yaşayın ve sizi içten gülümsetecek bir şeyler yapın.

TERAZİ: Bugün duygularınızın ve arzularınızın gücü baskın görünüyor. Hayatınızı kendi istediğiniz yöne doğru sürmekte hiçbir sorun olmasa da size karşı iyi niyetler besleyen kişileri yanlış anlıyor ve fazla bir tepki gösteriyor olabilirsiniz. Öğrendiklerinizden veya yaptıklarınızdan sıkıldıysanız, yaşamınızda yaratıcılığa daha fazla yer açmaya karar verebilirsiniz. Büyük görünen bir sorunu çözmek için küçük çabalar hiç olmamasından iyidir.

AKREP: Telefonunuz muhtemelen normalden daha fazla çalacaktır, bu nedenle, hiçbir şeyin gözden kaçmaması için yapmanız gereken her şeyin bir listesini yapmak için iyi bir zaman. İnsanlar sizi işlerinizden uzaklaştırmaya devam ederse, müsait olmadığınızı onlara bildirin. Ayrıca bugün, yeni bir konuyu veya düşünce trenini takip etmenin keyfini çıkarabilirsiniz.

YAY: Şu anda, finansal sorumluluklarınızı hatırlamak ve fazla harcama yapmadığınızdan emin olmak için iyi bir gün. Bu konuda kabataslak da olsa bir planınızın olması önünüzü daha iyi görmenizi sağlayabilir. Sosyal veya romantik ilişkilerde karşınızdakini yanlış anlama olasılığı yüksektir ve hüsnükuruntu başkaları hakkındaki fikrinizi veya onların size bakışını bulanıklaştırabilir. Görmeden inanmayın!

OĞLAK: Duygularınızla temasa geçin ve hiçbir şeyi halının altına süpürmediğinizden emin olun. Eğer gerçeklerden kaçınmaya çalışıyorsanız, uyarı vermeden ortaya çıkabilirler, ancak sizi korkutmalarına izin vermeyin! Bunun yerine, onlarla yüzleşin ve ilgili kişilerin de bu tavrınızı görmesini sağlayın. Zihniniz biraz dağınık olabileceğinden, yaptığınız hesap ve planları bir kez daha kontrol etmek iyi bir fikirdir.

KOVA: Bugün kendinizi zorlamak için hiçbir neden yok. Hatta hayata arka planda bir yaklaşım benimserseniz ve evrenin size rehberlik etmesine izin verirseniz, daha ileri gidecek ve daha fazla tatmin bulacaksınız. Gerçeklerden çok hayallerinize odaklanarak dünyayı fantastik bir yer olarak görmenize izin verin. Düşler kurarken çok değerli fikirlerle karşılaşabilirsiniz, bu yüzden bu günün boşa gideceğini düşünmeyin. Sürpriz bir haberle mali durumunuzda değişimler yaşanabilir.

BALIK: Bir başkasına biraz yardım etmek için güzel bir gün! Birine zorlandığını bir konuda yardım edebilir veya ihtiyaç sahiplerine bağışta bulunabilirsiniz. Bugünün ilerleyen saatlerinde, Zihniniz yoğun bir şekilde görmek istediğiniz veya görmekten korktuğunuz şey tarafından yönlendirildiği için bazı çarpık düşünceleriniz olabilir. Dikkatiniz dağılması çok kolaydır, bu da hayatınızda yolunda gitmeyen bir şeyler olduğunu gösterebilir.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
3
2
2
1
1
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?