Görüş Bildir
Haberler
7 Aralık Günlük Burç Yorumları Neler? Aşk, Sağlık, Para ve Kariyer İçin Günlük Burç Yorumları…

7 Aralık Günlük Burç Yorumları Neler? Aşk, Sağlık, Para ve Kariyer İçin Günlük Burç Yorumları…

Yeni günün ilk saatlerinde internetin gündeminde günlük burç yorumları bulunuyor. Astroloji meraklıları, yeni güne burç yorumlarını okuyarak başlamak istiyor. Astrolog Murat İpek, 7 Aralık 2021 Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu yorumlarını paylaştı. Peki, burçları bugün neler bekliyor? Aşk, sağlık, para ve kariyer için günlük burç yorumları neler? İşte 7 Aralık günlük burç yorumları…

İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam

Astrolog Murat İpek, 7 Aralık 2021 günlük burç yorumları için; “Bugün Merkür, Neptün’e kafa tuttuğu için yazışmalara, konuşmalara maksimum derecede dikkat edin derim.” ifadelerini kullandı.

İşte Koç, Boğa, Yengeç, İkizler, Aslan, Başak, Terazi, Kova, Akrep, Yay, Oğlak, Balık burcu için günlük yorumları…

7 Aralık Günlük Burç Yorumları

7 Aralık Günlük Burç Yorumları

KOÇ: Tutum değişikliği, yaşam tarzınızı değiştirmenize yol açacaktır. O nedenle bugün siz kendi işinize yönlenin derim.

BOĞA: Fikirlerinizi paylaşmanız ve daha iyi bir gelecek için çalışmanız gerektiğinde geri adım atmayın. Ama patron tiplerle de takışmayın elbette.

İKİZLER: Bugün “seni rüyamda gördüm” gibi bayat bir bahaneyle geride kalmış döküntü sevgilileri aramaya kalkmayın olur mu?

YENGEÇ: Eski bir fikre yeni bir bakış, ekstra paraya yol açabilir. Ailenizdeki herkes bundan memnun olmayabilir, ancak ilerleme şansını da kaçırmayın.

ASLAN: Başkasının stresinin sizi aşağı çekmesine veya sizin için sorun yaratmasına izin vermeyin. Yardım etmenin, verici olmanın da bir sınırı olmalı değil mi?

BAŞAK: Sevdiğiniz biri sizin için özel bir şey yapabilir bugün. Daha doğrusu sizin için bir şey yapılmasına müsaade edin derim.

TERAZİ: Bugün mesleki sorumluluklar baskıyı arttırırsa ilişki sorunları ortaya çıkabilir. Bu konuda temkinli olmanızda fayda var.

AKREP: Bugün mesleki sorumluluklar baskıyı arttırırsa ilişki sorunları ortaya çıkabilir. Bu konuda temkinli olmanızda fayda var.

YAY: Size karşı olan insanlarla barış ve çözüm için çalışın. Yok olmuyorsa da ısrarcı olmayın nasıl olsa işleri düştüğünde kapınıza gelirler.

OĞLAK: Profesyonel anlamda bir değişiklik, niteliklerinizi test etme konusunda size daha fazla özgürlük sağlayacaktır.

KOVA: Bazı kişiler üzerinizde baskı oluşturacak gibi duruyor bugün. Nasıl hissettiğiniz hakkında konuşmak çok da işinize yaramayabilir.

BALIK: Büyük düşünerek ve hedeflerinin peşinden giderek kazanacak bu kadar çok şey varken kendinizi sınırlamayın. Rahat bırakın kendinizi.

Bu Haber de İlginizi Çekebilir

Yorumlar ve Emojiler Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
T.T

teraziyle akrep aynı :(