Görüş Bildir

Kitap Bağışla, Saç Tıraşı Kazan!

Anasayfa > Gündem

Bozcaada’da sosyal sorumluluk projelerine bir yenisi daha eklendi. Adada 10 yıldır berberlik yapan Aydın Çelik (26), başlattığı kitap bağışı kampanyası ile ada gençlerinin okuma alışkanlıklarına katkı sağlamayı hedefliyor. Yaz aylarına kadar sürecek kampanya ile Bozcaada Gazi Anadolu Lisesi kütüphanesine 4 kitap bağışlayan herkes Kuaför Aydın’dan ücretsiz saç kesimi hizmeti kazanacak.

FARKINDALIK OLUŞTURMAK İSTİYOR

Kuaför Aydın Çelik başlattığı kampanya ilgili yaptığı açıklamada, “Okulumuza kitap bağışı kampanyası başlattık. Ben de günde 3-4 saat kitap okuyorum. Amacım gençlerin kitap okuma alışkanlıklarına katkı sağlamak ve bu konuda farkındalık oluşturmaktır” ifadelerini kullandı. Bozcaada Gazi Anadolu Lisesi Müdürü Gökmen Gökalp Elçi ise Kuaför Aydın’ın başlattığı kitap kampanyası nedeniyle kendisine teşekkür etti. Elçi, “Halkımızın bu kampanyaya katkıda bulunacağına inanıyorum” diye konuştu.

İLK DESTEK MAHALLE MUHTARINDAN

Kampanyaya ilk destek ise Alaybey Mahallesi Muhtarı Emin Meral’den geldi. Meral, projenin Bozcaada’ya katkı sağlayacağına inandığını söyledi. Muhtar Emin Meral, 4 adet kitap bağışlayarak kampanyaya destek veren ilk isim olurken adada yaşayan herkesi de kitap bağışı yapmaya davet etti. Muhtar Emin Meral, seçimlerin ardından mahalle dâhilindeki mezarlığı temizletmek ve halka ücretsiz internet hizmeti sağlamak gibi sosyal sorumluluk projelerine imza atmıştı.

Serkan İlik | Cumhuriyet

Kaynak: http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/ya...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?