Kiloları Herkese Dert Olan Danla Bilic, Sosyal Medyadan Gelen Baskılara Daha Fazla Dayanamadı ve Mide Küçültme Ameliyatı Oldu!

1.6bPAYLAŞIM

Şu baskı artık bitse mi?

Danla Bilic'i artık hepimiz tanıyor ve biliyoruz.

YouTube'da çektiği makyaj videolarıyla adını duyurmayı başardı ve şu sıralar artık onun için sosyal medya fenomeni demek yetersiz kalıyor diyebiliriz!

Fakat insanlar onun videolarından çok almaya başladığı kiloları konuşur oldu.

Video çekmeye başladığı günden bu yana aldığı kilolarıyla sık sık gündeme gelen Danla, çok fazla eleştiriye maruz kaldı.

Hatta geçtiğimiz aylarda kilosuyla dalga geçenlere verdiği bu cevapla herkese haddini bildirmişti.

Twitter'da Kilosuyla Dalga Geçenlere Verdiği Enfes Cevapla Herkese Haddini Bildiren Danla Bilic! - onedio.com
Twitter'da Kilosuyla Dalga Geçenlere Verdiği Enfes Cevapla Herkese Haddini Bildiren Danla Bilic! - onedio.com

Kendiyle ve kilolarıyla barışık olduğunu sürekli olarak söylese de eleştirilere daha fazla katlanamayan Danla, geçtiğimiz gün mide küçültme ameliyatı oldu!

Önce kendisi bunu söylemese de dedikodular dolaşmaya başlamıştı bile!

Ardından da itiraf geldi... Instagram hikayesinden yazdıklarıyla herkese içini döktü. İşte o açıklamaları:

Hemen konuya girmem gerekirse, okuduğunuz şey doğru ve geçmiş olsun mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Ameliyat oldum. Çünkü her ne kadar yansıtmasam da içten içe bu raddeye geldiğimin daha doğrusu getirildiğimin farkına vardım. Böyle bir şeyi normalleştirmemek, basitleştirmemek ve küçük takipçilerime örnek olmaması için de söylemek istemedim. Saklı tutmak istememin tek amacı budur.

Sürekli bir yerlerini saklamaktan bunaldığını da ekledi.

Maalesef ki zor bir dönem geçirdiğim bu hastane günlerinde yine hastane çalışanlarından birkaç düşüncesiz kişinin magazin sayfalarına yazması ile gizli kalamadı. Her hali ile çok mutlu bir kız iken dışarıda insanların fotoğraflarımı çekip olay yaratmalarından, sürekli bir yerlerimi saklamaktan çok bunaldığımı fark ettim. Duygusal olduğuma bakmayın eminim çok daha güzel günler beni bekliyor. Bu zor günlerde eleştirmek yerine yanımda olmanızı istiyorum. Canım doktoruma da sabrı için çok teşekkür ediyor ve gelen 847487 mesaj yüzünden özür diliyorum.'

İşte o yazdıklarının tamamı...

Güzellik algısının ve insanlara yapılan baskının en somut örneği işte karşınızda.

Kilosu yüzünden eleştirenler, bu sefer de ameliyat oldu diye laf etti. İnanılmaz ama gerçek.

Bütün bu olanlar karşısında sosyal medyadan da büyük bir tepki geldi pek tabii.

Çünkü insanlara asla yaranamazsın, onları asla memnun edemezsin...

İşte bunun gibi insanlardan bahsediyoruz...

Gerçekten bık-tık!

Umarız artık bu saçma linçler, baskılar ve dayatmalar son bulur...

Kimse kimsenin istediği gibi olmak zorunda değil!

Her halinle güzelsin, bunu unutma.

Ve son olarak: 😂

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
-jed

ACAYİP İRRİTE OLUYORUM BU KIZA YA SİZİN GİBİ MİLLETİNDE AQ BU ŞİŞKO ŞİŞKO DİYE DALGA GEÇERKEN İNSANLARLA AUDUHADUA DİYE GÜLÜYODUNUZ ANANIZI SIKEYİM SAMİMİYETSİZ PİÇLER

sensizsinema24

Danla Bilic'e ilk çıktığı günden beri kilolu diye laf ediyorsunuz diyen arkadaş, ilk videolarını izlerse Danla'nın zamanla kilo aldığını görebilir. Yine o günleri iyice araştırırsa kilolu diye dalga geçtiği insanları da görebilir. Ben fazla kilonun yalnızca sağlık açısından zararlarını tartışmaktan yanayım; Danla için de etme bulma dünyası demek istemiyorum ama destekleyemeyeceğim de. Siz de dalga geçtiği için ayıplayan bir galeri hazırlamıştınız Onedio. Size de ikiyüzlü demek istemiyorum ama yine de siz bilirsiniz.

tc-fuat-tasliyurt

kim bu kız

beyzaledger

bu değil miydi insanların dış görünüşüyle alay edip dalga geçen. Kendi dalga geçtiği konudan muzdarip olmuş biri üzüleceğim en son insandır.

ozge-yalcinkaya

Aklımdan ilk geçen şey buydu. Bir videosunda "Şişkooo!!!" diye bağırdıktan sonra insanlar kilosuna takmıştı bu kadar diye hatırlıyorum. Herkes kırıldığı yerden kırılacaktır, bu kadar basit.

p.p

Sürekli bir duyar kasma peşindesiniz kadın kendi egoları istekleri yüzünden ( ki bu herkesde olağan birşey eleştirilecek bişey değil canı istemiş yapmış ) ameliyat olup istediği görüntüye kavuşmak istemiş ve " ay bu kız iyice şaşırdı bu yaşta bu ameliyat olur mu bla bla " diye konuşanların %50 sini bir gerekçe bahane ederek kendi yanına çekmek istemiş yapmış ta %50 sorgulamiyor ve çenesini kapatıyor. Her insan eleştiriye maruz kalır hele göz önündeyse çünkü birşey hakkında yorum yapmak her insanın doğasıdır iyisiyle kötüsüyle. Kıza karşı pek iyi düşünmeyen insanların çoğu şuan bu haberi okuyup burda duyar kasıyor. Eğer insanları rahat biraksaydiniz ne bu kızcağızın bunu paylaşmasına ne de sizin samimiyetsiz duyarlarınıza gerek kalmayacakti.İnsanlari rahat bırakın.!

Görüş Bildir