Twitter'da Kilosuyla Dalga Geçenlere Verdiği Enfes Cevapla Herkese Haddini Bildiren Danla Bilic!

15bPAYLAŞIM

Danla Bilic, geçtiğimiz gün bir üniversitenin konferansına konuşmacı olarak katıldı. Onu görenler, üzerine giydiği kıyafetle ve kilosuyla dalga geçmeye başlayınca verdiği cevapla herkesi susturdu!

"Danla Bilic kim yahu?" diyenleri önce şöyle alalım.

Makyaj Videolarıyla YouTube'u Sallayan Sosyal Medyanın En Çok Konuşulan Fenomeni: Danla Bilic - onedio.com
Makyaj Videolarıyla YouTube'u Sallayan Sosyal Medyanın En Çok Konuşulan Fenomeni: Danla Bilic - onedio.com

İşte dalga geçilen o fotoğrafı:

Kilosu yüzünden dalga geçilen Danla Bilic'in destekçileri de bir hayli fazla!

Danla Bilic de durur mu hiç? Yapıştırmış cevabı hemen!

Ne de güzel dalga geçiyor 😂

İştahtan kesildim sananlar varmış bu beni üzer

İşte bu! ✌️

En güzeli görmezlikten gelmek! Yaptığı işi eleştirebilirsiniz, onu sevmeyebilirsiniz; ancak bir insanın fiziksel özellikleriyle dalga geçmek çok çirkin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
Gizli Kullanıcı

vah güzel ülkem vah... şaka gibi ya . şu 55 ekran tv kafalı karıyı bile ünlü yaptınız ya . Yakında Beyaz Show'a da çıkacakmış güya. Allah belanızı versin ya cidden. izleyecek başka bi bok bulamadınız da bunun milyon izlenme almasını sağladınız. Yazık lan size.

blackpink

Gözde'nin suratında sivilce izleri olduğu için ''Videoyu izleyemedim midem bulandı'' ''Öğkkk'' diyip hayvan gibi anırarak gülen ama eskiden bu izlerin aynısından kendinde de olan kız değil mi bu?İnsanlarla bu kadar dalga geçerken aynısı kendine yapılınca nasılda ilkokul çocukları gibi laf sokmaya çalışıyor.Yazık

paco-hernandez

bu kız slaven biliç'in nesi?!

Gizli Kullanıcı

muhtemelen gıdısı- tipe baksana birader.

leticia-yuno

Birkaç videosunu izlemeye çalıştım ve şahsen onun yerine utandım. Bu egolar ne böyle. Bu arada Danla falan değil, Neslihan. İnsanların cilt problemleriyle dalga geçip öğğ yapıp gülebiliyosa bende dana piliç derim öküz derim egoist derim, kime ne? Gözde (Dana'cığımızın öğğ dediği kız) TepkiKolik kanalında. Danla'nın videosu verildi. Gözde Danla'nın gülüşünü çok ağır buldu ve güzelce de eleştirdi. Dana da eleştiri kanalı. Madem ki eleştiri kanalı eleştiri kaldıramıyor siktirsin gitsin kendi kendine egosunu tatmin etsin. Zekasız köpek.

dilara-ozkilic

kızı sevmiyorum şahsen. Kıyafetide yakışmamış tabi ama başkaalarının kilosu veya her hangi bir fiziksel özelliği ile dalga geçmek kimsenin haddine değil.

Görüş Bildir