Görüş Bildir
Haberler
Japon Devi Tekrar Akıllı Telefon Üretecek

Japon Devi Tekrar Akıllı Telefon Üretecek

Onedio Medya
21.01.2014 - 14:19 Son Güncelleme: 20.05.2022 - 11:44

Japon Devi Tekrar Akıllı Telefon Üretecek

Dev şirket; bir süre önce tamamen çıktığını açıkladığı akıllı telefon pazarına geri dönüyor!

2012'de çıkardığı su geçirmez akıllı telefon modeli Eluga hiçbir iz bırakmaksızın suya batarak kaybolunca telefonu geri çekerek akıllı telefon pazarından çıkan Japon elektronik devi Panasonic , yeni bir telefonla MWC 2014'e katılacağını duyurdu.

Telefonun 5 inç boyutunda ve darbeye dayanıklı bir akıllı telefon olmasının dışında başka hiçbir detayı belli değil ve Panasonic'in de sürprizi lansmandan önce açıklamaya niyeti yok. Dolayısıyla telefon hakkında sadece olasılıklar söz konusu. Bunlardan biri de Panasonic'in, Microsoft 'un sağladığı 'teşvik pirimi' dalgasından faydalanıp yüklü bir pirim aldığı ve Windows Phone telefonları üretmeye başladığı ihtimali...

Japon ordusu için de şoklara dayanıklı sağlam ekipmanlar üretmesiyle ünlü Panasonic'in, uzman olduğu alana yönelip, kalın koruyucu zırhla kaplı, şoklara dayanıklı bir telefon tanıtması da mümkün. Bu tür bir telefon da dağcıların, sporcuların, dünyanın en zor şartları altında çalışan inşaat ekiplerinin ve hatta askeri personelin bile çok rağbet edeceği bir model olacaktır ve büyük bir satış potansiyeline sahip olacağı da inkar edilemez.

Ancak gerçeğin ne olduğunu şimdilik kesin olarak bilemeyeceğiz.

chip

Kaynak: http://www.chip.com.tr/haber/japon-de...
İçeriğin Devamı Aşağıda
Reklam
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
Yorumlar Aşağıda
Reklam
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın