Görüş Bildir

İşte Beşiktaş'ın Şeffaf Yuvası!

Anasayfa > Spor

İşte Beşiktaş'ın Şeffaf Yuvası!

Kartal’ın ‘şeffaf’ olarak dizayn edilen yuvası, ilk haftalarına yetişmese de 2014-15 sezonunda kullanımda olacak. Hafriyat çalışmalarının sona erdiği stattan sorumlu yönetici Umut Güner, “Olabilecek en hızlı şekilde ilerliyoruz. Gelecek hafta Sayın Başbakan’ın katılımıyla temel atma töreni yapmak istiyoruz” dedi.

BEŞİKTAŞ, hem konumu hem de özellikleriyle Avrupa’da en iyiler arasına girecek olan Vodafone Arena’nın inşaatında hızla yol alıyor. ‘Şeffaf’ olarak dizayn edilen Kartal’ın yeni mabedinde hafriyat çalışmaları tamamlandı. Siyah beyazlı kulübün yeni stattan sorumlu yöneticisi Umut Güner, stadyumla ilgili önemli konularda Hürriyet’e açıklamalarda bulundu.

Vodafone Arena’nın temel atma törenini gelecek hafta yapmak adına Başbakan’dan haber beklediklerini söyleyen Güner, “Yeni stadın yapımı ile ilgili en çok emeği, en çok desteği Sayın Başbakan Recep Tayyip Erdoğan verdi. Kendisinin yurtiçi ve yurtdışı programı çok yoğun. Net bir tarih veremiyoruz ancak, gelecek hafta temel atma törenini kendisinin katılımıyla yapmak için haber bekliyoruz” diye konuştu.

‘AKSAMA YA DA GECİKME YOK’

TEMEL atma töreni öncesi, alt yapı çalışmalarını büyük ölçüde tamamladıklarını dile getiren Umut Güner, “Yurtdışında 18 önemli stadı gezerek Vodafone Arena projesini oluşturduk. Hem Türkiye’ye dışarıdan gelenlerin hem de ülkemizdekilerin hayran kalacağı bir stadyum yapacağız. Bu yapının tamamlanmasıyla, herkes gurur duyacak” ifadelerini kullandı. “Hafriyat çalışmaları sonlandı” diyen Güner, sözlerine şöyle devam etti:

“Kaba inşaatta olabilecek en hızlı şekilde ilerliyoruz. Yaşadığımız hiçbir problem yok. Hava şartları da şu an için çok olumlu, dolayısıyla herhangi bir aksama ya da gecikme yaşamıyoruz.”

Haber1903

Kaynak: http://haber1903.com/Besiktas-22115-i...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?