İstanbul Comics and Arts Festival'da Sizleri Neler Bekliyor?

 > -

Bu sene ilki gerçekleşecek İstanbul Comics and Arts Festival, 23-24-25 Eylül’de ziyaretçileri ile buluşacak. Festivalde sizi nelerin beklediğine dair ipuçları burada!

Moda’da bulunan Saint Joseph Lisesi Derneği’ndeki Club Quartier’de üç gün boyunca sürecek olan sayısız etkinlik ve dahası İstanbul Comics and Arts Festival kapsamında ziyaretçilerle buluşacak. 

Animasyon, graffiti, çizgi roman ve dahasıyla karşılaşacağınız festivalin öne çıkan özelliklerinden biri de workshop’lar olacak. 

Bu üç gün süresince gerçekleşecek olan atölyeler kapsamında baskı yapmayı, kendi kameranızı yaratmayı veya kağıt heykeller yapmaya dair birçok şey öğreneceksiniz. 

Ayrıca, üç boyutlu printer’lar yardımı ile tasarım yapmak, stop-motion dünyasına dair bir şeyler öğrenmek veya illüstrasyon dünyasını keşfetmek için atölyeler de festivalde yer alacak.

Animasyonun olağanüstü yaratıcı dünyasını keşfetmek için İstanbul Comics and Arts Festival kapsamında üç gün boyunca kısa animasyon film gösterimleri de yapılacak. 

Film gösterimleri havuz başına kurulacak olan şahane bir perde ile açık havada meraklılar ile buluşacak.

Program belli oluncaya dek David OReilly’nin müthiş kısa animasyonu The External World’ü izliyoruz

İstanbul Comics and Arts Festival’ın gerçekleşeceği 23-24-25 Eylül’de yerli birçok sokak sanatçısının canlı performansları da Club Quartier’da meraklıları ile buluşacak. 

İstanbul’da birçok yerde çalışmalarını gördüğünüz isimlerin, bu kez canlı performanslarıyla çizdikleri graffiti kompozisyonlarını izleyebileceğiniz festivalde, zaman zaman sanatçılar kolektif çalışmalar da gerçekleşecek.

Oldukça eğlenceli ve bol aktiviteli İstanbul Comics and Arts Festival, ayrıca, birçok çizer ve sanatçıyı da çeşitli söyleşiler ve paneller kapsamında ağırlayacak. 

Moda’da da All Saints Kilise’sinin muhteşem atmosferinde gerçekleşmesi planlanan söyleşiler, samimi ve sıcak ortamı ile mutlaka katılmak isteyeceğiniz türden etkinlikler olacak. 

Bazı konser ve performansların da yer alacağı müzik programının detayları da çok yakında belli olacak. 

 İstanbul Comics and Arts Festival biletlerinizi buraya tıklayarak almayı unutmayın.

BantMag

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ

Başlıklar

FestivalİstanbulKonsermüziksokak sanatı
Görüş Bildir