İnternetin En Popüler Dizileri: Game Of Thrones ve Narcos

4PAYLAŞIM

HBO, Netflix ve Amazon dizileri arasında ABD, İngiltere ve Avustralya’daki izlenme ve talep edilme istatistiklerini araştıran Parrot Analytics, internetin en popüler dizilerini ortaya çıkardı.

Bir numarada, pek de şaşırtıcı olmayan Game Of Thrones ‘un yer aldığı listede ikinci sırada True Detective, Orange Is The New Black, House Of Cards gibi yapımları geride bırakan Narcos yer aldı.

Diziler dışında üç kanalın kendi arasındaki rekabeti açısından da önemli sonuçların ortaya çıktığı araştırmaya göre en az ilgi gören internet merkezli kanal Amazon. Kanalın en popüler dizisi ise, aldığı kötü eleştirilerle bilinen Hand Of God. Amazon’un henüz yayınlanan ve çok büyük yatırımmların yapıldığı yeni dizisi Man In The High Castle ‘ın önümüzdeki sene aynı araştırmada sıralamayı değiştirip değiştirmeyeceği merak konusu.

Araştırmanın yapıldığı üç ülkede de en çok talep edilen dizi olan Game Of Thrones, uzun süredir olduğu gibi HBO ekibinin yüzünü güldürmeyi sürdürüyor. Netflix’in şimdiden ikinci sezonu beklenen, soundtrack’leriyle kendini ayrıca sevdiren dizisi Narcos da İngiltere ve ABD’de en çok ilgi gören ikinci dizi olmuş.

Avustralya’daysa ikinci sıra Orange Is The New Black ‘e ait. Söz konusu dizi ABD listesinin üçüncü sırasında kendine yer bulmuş. Ayrıca İngiltere’de de Avustralya’da da üç numarada True Detective yer alıyor.

Bantmag

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!
YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir