Görüş Bildir
Haberler
HTC'nin Akıllı Saati Bu Yaz Gelebilir

HTC'nin Akıllı Saati Bu Yaz Gelebilir

Caner
01.06.2014 - 14:37
onedio.com
İçeriğin Devamı Aşağıda

Htc'nin Akıllı Saati Bu Yaz Gelebilir

Bu yıl içinde satışa çıkardığı One M8 ile büyük ilgi gören HTC, akıllı saatini bu yaz içerisinde çıkartabilir.

Giyilebilir teknoloji pazarına giriş yapacağı söylenen HTC’nin, Google Now hizmetini odağına alan bir akıllı saat üzerinde çalıştığı belirtiliyordu. 2014 yılı içerisinde de birçok üretici akıllı saatlerini ve giyilebilir cihazlar için işletim sistemini kullanıcılara duyurdu. En son ise Turkcell, akıllı bilekliği T-Fit’i tanıttı. Bu kervana yakın bir zamanda HTC’de katılacak.

İddia edilenlere göre HTC, akıllı saatini ağustos sonu veya eylül başı gibi piyasaya sunabilir. Akıllı saatin Motorola’nın Moto 360‘ı gibi dairesel bir tasarım sahip olacağı söyleniyor. Dayanıklı metal ya da polikarbonat bir gövdesi olacağı tahmin edilen akıllı saatin, HTC’nin One M8 serisi cihazlarla uyumlu olacağı belirtiliyor. Saatin, Android Wear işletim sistemiyle çalışacağı da söylentiler arasında yer alıyor.

Analistlere göre akıllı saat pazarı önümüzdeki yıllarda büyüyen en büyük sektörlerden biri olacak. Strategy Analytics’e göre geçen yıl dünya çapında 1,9 milyon akıllı saat sevkiyatı yapıldı. Bu sayının ise giderek artacağı ifade ediliyor.

stuff

Kaynak: http://www.stuff.com.tr/2014/06/htcni...
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
0
0
0
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın