Hoşlandığın Erkek Tipine Göre Burcunu Tahmin Ediyoruz!

2.6bPAYLAŞIM

Eminiz ki günlük hayatta burcunun özelliklerini gösteriyorsundur. Fakat aşk hayatı ayrı bir konu elbette... 

Testi çöz ve aşk hayatında hangi burç gibi davrandığını gör!

1. Önce bir yeşilçam jönü seç bakalım!

Yılmaz Güney
Kartal Tibet
Cüneyt Arkın
Kadir İnanır
Ediz Hun
Tarık Akan

2. Şimdi de bir Kıvanç Tatlıtuğ seç!

Kuzey!
Behlül...
Kurt Seyit!
Halil...
Sekiz!
Canlandırdığı bir karakteri değil, bizzat kendisini istiyorum!

3. Bir de şöyle güzel bir aşk yaşamalık Game of Thrones yakışıklısı seç!

Jon Snow
Khal Drogo
Oberyn Martell
Jaime Lannister
Robb Stark
Daario Naharis

4. Bir erkeği seksileştiren, en harika kişilik özelliği sence hangisidir?

Sadakat!
Zeka!
Espri anlayışı!
Maceracı ruhu!
Güç ve cesaret!
Liderlik!
Merhamet ve anlayış!

5. Hayalindeki erkeğin en güzel yeri neresi?

Elleri...
Kolları ve omuzları!
Karın kasları ve adonisi!
Gülüşü <3
Gözleri...
Kıçı!

6. Peki bu sevgilinle yapmayı en çok sevdiğin aktivite?

Adrenalin dolu, çılgın bir şeyler!
Keyif çatmalık, lüks bir tatil!
Sevişmek!
Seyahat etmek!
Saatlerce konuşmak, tartışmak, paylaşmak...
Evimizde başbaşa kalmak yeter bile!

Hoşlandığın erkek tipine göre koç burcusun!

Enerji dolu, cesur, ateşli erkek seviyorsun. Vıcık vıcık duygusallıklar, pasif agresif hareketler ve alınganlıklar sana göre değil! Aşık olduğun erkek açık sözlü, istedikleri uğruna çabalayabilen, güçlü, azimli ve fedakar olmalı! Fakat bu erkek bazen biraz fazla öfkeli olabilir, haberin olsun!

Hoşlandığın erkek tipine göre Boğa burcusun!

O da hayattan zevk almayı en az senin kadar iyi bilmeli. Bir sen, bir o, bir de keyfinizin kahyası; üçünüz beraber bu dünyanın kaymağını yemeli, çok kaliteli zaman geçirmelisiniz. Bu erkek sabırlıdır, iyiden, güzelden anlar. Lakin biraz ağır kanlı olur. Yiyip, içip, sevişirsiniz. Ayrılmaya da üşenirsiniz. Net iyi ilişki!

Hoşlandığın erkek tipine göre İkizler burcusun!

Sana göre herkes "salak", ideal erkeğin ise en az senin kadar zeki ve laf cambazı biri. Aynı zamanda çok da hareketli. Beraberce tüm insanlıkla dalga geçip, kahkahalar atarak çok eğlenebilirsiniz. Sizin sıradan insanlar gibi saçma sapan duygusal trip atmalara falan pek niyetiniz yok. Zeki insanlarsınız, bu aşkta siz ikizler burcusunuz!

Hoşlandığın erkek tipine göre Yengeç burcusun!

Konu aşk hayatın olunca duygusalsın. Kırılmaktan korkuyorsun, yıllar boyu sürecek ve ruhunun en derinini bilecek bir sevgili istiyorsun. Sana göre vefa, bağlılık, sadakat gibi duygular demode değil! Günü birlik eğlencelerde değil, ruh eşini bulmak niyetindesin. Kısmetse de bulursun!

Hoşlandığın erkek tipine göre Aslan burcusun!

Seni öyle herkes kaldıramaz. O kadar gösterişli ve hoşsun ki, yanındaki kişi de sana yetişebilmeli! Senin gibi güçlü, özgüvenli ve rahat olmalı! O kişiyi bulduğunda uzun süreli ve ayakları yere basan bir ilişki yaşamak istiyorsun. Aşkınızı birazcık göstermek de hiç fena olmaz hani... Dosta, düşmana ne kadar mutlu ve harika bir çift olduğunuzu gösterip, bir taraftan da "bunun başı bağlı" mesajı vermek istiyorsun. Olur hepsi inşallah!

Hoşlandığın erkek tipine göre Başak burcusun!

Öyle bir erkek olsun ki, hem efendi olsun, hem zeki olsun, hem iyi görünümlü olsun, hem ince düşünceli olsun, hem de sadık olsun... Olsun da olsun! Bunların hepsini aynı anda ancak bir başak burcu ister! Aşkta gerçek bir başaksın. Armudun sapı, üzümün çöpü diyerek evde kalma ihtimalinin olmasına rağmen de "doğru erkek"i beklemekte kararlısın. Onunla kavuştuğunda ise her detayıyla mükemmel bir ilişki yaşayacaksınız!

Hoşlandığın erkek tipine göre Terazi burcusun!

Günümüzde insanlarda zarafet, kibarlık, incelik kalmamış ama sen ve senin hoşlandığın erkek tipinde bunlar fazlasıyla var! Kaba saba insanların "samimiyetsiz" olarak gördüğü kibar tavırlar, sizin için adeta yaradılışınızın bir parçası. Güzel insanlarsınız ve çevrenize, sevdiklerinize de kendiniz gibi kibar davranmak istiyorsunuz. İçiniz dışınıza yansıyor! Kaba ve düşüncesiz hareketlere gelemiyorsunuz ve böyle insanlarla değil çatışmak, muhatap bile olmuyorsunuz! Şiir gibi yaşayacaksınız!

Hoşlandığın erkek tipine göre Akrep burcusun!

Kaş, göz, karakter... Tüm bunların ötesinde bir enerji, bir çekicilik lazım senin bir erkekten hoşlanman için! Tutkulusun, arzulusun fakat kurduğun bağın da çok güçlü ve derin olması gerekiyor. Herkese gelemezsin yani! Kendin gibi bir deli bulduğunda da beraberce adeta suç ortakları olacaksınız. Sizden korkulur!

Hoşlandığın erkek tipine göre Yay burcusun!

Hem ateşli, hem zeki erkeklerden hoşlanıyorsun. Üzerine ölü toprağı serilmiş gibi mıymıntı erkekler senin adeta ruhunu boğuyor! Senin beraberce maceradan maceraya koşabileceğin, neşeli ve rahat birine ihtiyacın var. Sıradan dünyanın sıradan insanlarının aklının alamayacağı kadar çok eğleneceksiniz!

Hoşlandığın erkek tipine göre Oğlak burcusun!

Sıradan dünyanın sıradan insanları, gezmek tozmak - trip atmak konulu ilişkiler yaşayıp dursunlar... Senin gözün yükseklerde! Sadakat dolu bir erkek istiyorsun; ama o aynı zamanda da çok zeki, sağlam karakterli ve başarılı da olmalı! Aşk hayatında gerçek bir Oğlak'sın. Onu bulduğun zaman adeta dünyayı fethedeceksiniz. Büyük planlar, gerçekçi adımlar sizin işiniz!

Hoşlandığın erkek tipine göre Kova burcusun!

Erkeğin sadece zeki olanını değil, aynı zamanda da sıra dışı olanını seviyorsun. Bırak sıradan insanlar hala tek eşlilik, ihanet, düğün, çeyiz, altın gibi konuları tartışıp dursunlar! Siz öyle bir çift olacaksınız ki; birbirinizin ufkunu açacaksınız. Sizi sizden daha iyi kimse anlayamayacak! Aynı zamanda da adil ve dürüst insanlar olarak, içinize kapanmayacaksınız ve vatana millete faydalı bir çift olacaksınız!

Hoşlandığın erkek tipine göre Balık burcusun!

O kadar ince ruhlu ve duygusalsın ki; aşk hayatında gerçek bir Balık'sın. Her ne kadar hoşlandığın insanları görmek istediğin gibi görme meylin olsa da, kısmetin açık! Seni gerçekten anlayabilen insanı bulduğunda ise masalsı bir aşk yaşayacaksınız. Sevmeyi en iyi sen bilirsin!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
buse-kayhan

Sevdğim koç ben değilim aq

gam6

boğa yine bilemedi

nilufer-karayilan

İlk defa doğru bildi..

leylalkbrva

Tamamen yanlış -_-

gunay-bilit

ya ben yengeçim ikizler diyor ne saçma bee

Görüş Bildir