Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hayal Gücünü Sınırlayan Müşterileri Olmadığında İmkansızı Başaran İllüstratörden 30 Çizim

87PAYLAŞIM

Letonya, İsrail, Almanya gibi ülkelerdeki yedi yıllık uzun yolculuğunun ardından fotoğraf serisine başlayan Victor Enrich, serüvenine önemli bir tarih olarak belirttiği 2006 yılında başlıyor. İki yıl süren düşünme evresinin ardından, onu uzun yıllardır meşgul eden 3D mimari yapılar çizdiği illüstrasyon işinden ayrılıyor.

Yüksek gelirli, bol müşterili ve Barselona'da oldukça nam salmış bir iş olmasına rağmen, son dönemdeki projelerin birbirinin tekrarı olduğunu ve sıkıcı olmaya başladığını söylüyor Enrich. Motivasyonunun kalmaması ve 3D çizimden nefret etmeye başlaması da cabası oluyor; elinde az miktarda para ve ne yapacağına dair netlik kazanmamış düşüncelerle başlıyor yolculuğa. Bu uzun yolculuğun en güzel yanı oldukça boş vaktinin kalması oluyor, bu sayede kendini elinden geldiğince yeni şeyler öğrenmeye veriyor. İlginç olan ise 3D mimari illüstrasyonlardan geri duramıyor; hatta hiç ummadığı kadar sevmeye başlıyor. Geriye ise tek bir problem kalıyor: müşteri bulmak.

Herhangi bir kısıtlama olmadan çalışmaya başlayan illüstratör, 'City Portraits' (Şehir Portreleri) adındaki gittikçe büyüyen fotoğraf serisine başlıyor ve geçmişte yaptığı uzun yolculuktan aklında kalanları tasvir ediyor. Fotoğrafları çekildikten sonra dijital olarak farklı bir forma dönüştürülen binaların oldukça enteresan olduğu su götürmez!

Kaynak: http://www.boredpanda.com/digital-manipu...

1. 

2. 

3. 

4. 

5. 

6. 

7. 

8. 

9. 

10. 

11. 

12. 

13. 

14. 

15. 

16. 

17. 

18. 

19. 

20. 

21. 

22. 

23. 

24. 

25. 

26. 

27. 

28. 

29. 

30. 

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
sim97

aynı yere bilmem kaç kere shop yapmışlar

Görüş Bildir