Hanımların Dikkatine, PMS Paketi Ayağınıza Geldi!

 > 
472PAYLAŞIM

Her ikisi de 19 yaşında olan ABD Ohio'lu girişimci gençler Ashton Onesko ve Luke Buchy, adını The PMS Package (PMS Paketi) koydukları ürünleri ile dikkat çekiyorlar. Adet Öncesi Sendrom olarak dilimize çevrilebilen PMS'ten neredeyse her kadının etkilendiğini gören ve buna uygun bir ürün geliştiren ikiliye her kadın minnettar olacak.

En tatlı kutu

İkili ne uzay bilimi yapıyor ne de roket bilimi ile ilgileniyor. Yaptıkları sadece herkes tarafından bilinen bir gerçeği etkin bir ürüne çevirmek. İkilinin amacı neredeyse her kadının her ay yaşadığı ayın en kötü günlerini biraz da eğlenceli bir hale getirmek.

İhtiyacınız olan her şey bir arada

The PMS Package, kadınların PMS ile savaşlarında onları iyi hissettirecek ürünler ile dolu. Pofuduk çoraplar, çikolatalar, bitki çayları, abur cuburlar... Kısaca bu dönemde bir kadının ihtiyaç duyabileceği her şey!

Kutunun içeriği her ay değişiyor

Kutunun içeriği ayın özelliğine göre değişebiliyor. Örneğin bu görseldeki kutu Ekim ayı için hazırlanmış. Kutular mevsime ve o ayın özelliğine göre hazırlanıyor.

Kutunun içeriğini kızlardan oluşan bir ekip ve müşteriler belirliyor

Ashton Onesko; "Paketlerimiz her ay değişiyor. İçeriğimiz bulunduğumuz ayın özelliklerini taşıyor ya da denk geldiğimiz bir tatil var ise onun ile ilgili oluyor. Çikolatalarımız, losyonlarımız, mumlarımız, çoraplarımız, oyuncaklarımız ve daha fazlası oluyor. Bu içeriği oluştururken fikir aldığımız kızlardan kurulu bir takımımız da var. Ayrıca müşterilerimizden anket kanalı aracılığıyla beğenilerini de alıyoruz." diyor.

İsteğe göre fiyat

Kutuyu satın almak isteyenler, kutunun içeriği ve özelliğine göre 12,99'dan 34,99 Amerikan Doları'na kadar farklı fiyatlar ödüyor.

Sistem çok basit

Sisteme bir kez üye oluyorsunuz ve PMS'inizin hangi döneme rast geldiğini giriyorsunuz. Paketiniz her ay PMS başlangıcında yollanıyor.

Sevgiliniz de hediye edebilir.

Bu paket ayrıca her ay tekrarlayan çok güzel bir hediye olarak da düşünülmüş.

Kim küçük şeylerden mutlu olmaz ki?

Bu hediye içinizden kötü hisler yükseldiğinde onunla savaşacak bir güç olarak yanınızda oluyor.

Bu fikir bir harika dostum!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yeldas

çok başarılı..acil durum kiti gibi resmen :) çikolatam nerde, dur ağlamam lazım,selpak verin bana, ay yok mu şöyle duygusal bi film falan, halleri için süper bi hazırlık. türkiyede de var bundan, periyod perisi diye.

mavibiyik

Ya düzensizse ?

Gizli Kullanıcı

Gidin Bim'den, A101'den doldurun poşeti. Çıkarken de boş koli isteyin çalışanlardan. En fazla 20 TL. Pufuduk çorapmış. Patiği giy ayağına. Oh mis. Ama kapitalizm hiç durmadan sömürmek istiyor ya, bayılın bi ton para ne olacak ki...?

enda

gayet iyi

she__ra_

bakkal market falan yokmuymuş

Görüş Bildir