Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Ünlüyle Aynı Eve Çıkmalısın?

38bPAYLAŞIM

Aynı evde arkadaşlığın en ileri boyutudur! Peki sen karakter özelliklerine göre hangi ünlüyle aynı eve çıkmalısın? Bunu öğrenmenin tek yolu: Bu test!

1. Öncelikle eve çıkacağın ünlünün hangi cinsiyette olmasını istersin?

Kadın
Erkek
Ne fark eder, insan olsun da!

2. İstanbul'da eve çıkacak olsanız, burası neresi olurdu?

3. Peki evi nasıl dekore ederdiniz?

4. Sen ev hayatında ne kadar temiz bir insansın?

5. Peki ya, ev arkadaşının yapacağı hangi hareket seni çileden çıkartır?

6. Bir öğrenci evi buluşu seç!

Sıcak Su Fasilitesi
Yemek Yapma Aparatı
Çatal Askılık
Sinema Salonu
Sütyen Kumandalık
Damacana Nargile
Lastikten Tv Masası
Sigara Kutusundan Kreatif Yemek Masası
Ütü Kebap

7. Sıra çok kritik bir soruda: Eve çıktığınızda favori ve vazgeçemeyeceğiniz yemek ne olacak?

Çiğ Köfte
Maklube
Cips, abur cubur vs
Cafe Des Paris Soslu Bonfile
Çorba + Salata
Makarna
Lahmacun
Pizza
Menemen

8. Şu son iki soru olayı çözecek gibi: Hangi özellikteki insanlarla daha iyi anlaşırsın?

9. Peki ya hangi özellikteki insanla daha çok çatışırsın?

"Yıldız Tilbe" çıktı!

Sen, kuşkusuz Yıldız Tilbe'yle aynı eve çıkmalısın. Çünkü sen; deli dolu, çılgın, bir acayip bir kişiliksin. Sıkıcı, dümdüz ve fazlasıyla gerçekçi tiplerle asla yapamazsın. Senin ev arkadaşın olacak kişi Yıldız Tilbe gibi sıradanlığa tepki olarak doğmuş birisi olmalı; onunla her gün ayrı bir macera yaşayacaksın ve sanki onunla yeni tanışmışçasına ilginç muhabbetlere dalacaksınız. Hem Yıldız Tilbe gibi birisinden yanlış da gelmez, dobradır o dobra! Size evinizde bol dumanlı günler diliyoruz efendim :)

"Ahmet Kural - Murat Cemcir" çıktı!

Senin birlikte aynı eve çıkman gereken kişiler: Murat Cemcir'le Ahmet Kural! Verdiğin cevaplara göre, senin eğlenceli, espriden anlayan ve gülmeyi seven bir karakterinin olduğu kanısına vardık. Eee hal böyleyken, senin ev arkadaşlarının da senin gibi olması gerekir. Sürekli bir gırgır, sürekli bir şamata... Öyle bir ev ki, esprilerin kalitesi çok üst düzeyde. Senin de onlara katılmanla birlikte, "leb demeden Çorum'u söyleyecek" kişi sayısı artacak: Zekadan bahsediyoruz yani! Hem bu adamlar oldukça samimi, dara düştüğünde seni çeker, derdine de derman olurlar. Tek yanına alman gereken, güçlü yanak kasları. Aklına yattıysa, numarasını yazıyoruz not et: 05... :)

"Gökhan Özoğuz" çıktı!

Senin aynı eve çıkman gereken kişi, pek tabii ki Gökhan Özoğuz.  Senin saf bir kişiliğin var. Bu dünyadaki kötülükler sana galiba teğet geçmiş, teğet geçmiş ki bozulmamış, temiz kalmışsın. Kurnaz insanlar seni titretiyor, çekiniyorsun onlardan. Ayrıca bu ister sevgilin olsun, ister ev arkadaşın, ister iş arkadaşın; senin etrafında bulunacak kişi asla sana yanlış yapmayacak biri olmalı; çünkü sen sürekli tetikte olduğun bir hayat istemiyor, içinden geldiği gibi davranmak istiyorsun. Bu özelliklere en uygun kişi de gayet tabii Gökhan. Hem arada birbirinizin sakarlıklarınıza, şapşiklerinize, kırdığınız potlara falan gülüp eğlenirsiniz fena mı? :)

"Şebnem Ferah" çıktı!

Senin aynı eve çıkman gereken kişi kesinlikle Şebnem Ferah olmalı. Çünkü sen hür türlü insan ilişkinde samimiyete ve dürüstlüğe önem veren birisin; sahte, yapmacık, samimiyetsiz insanlarla yapamazsın, hele aynı eve çıkmak: Mümkünatı yok! Ayrıca sen arkadaşlığa çok önem veriyorsun, sevgilinden, ailenden bile önemlidir. Onun için sana "satmayacak" biri lazım: Net, halden anlayan, duyarlı! Fazla "sigara dumanı" yapmayın evi ama, perdeler çabuk sararır :)

"Cem Uzan" çıktı!

Vaovv, senin aynı eve (tabii ona ev denirse) çıkman gereken kişi Cem Başgan çıktı, tebrikler. Bir kere sen hayatı yaşamayı seven birisin, hayatı yaşamak da pek tabii ki parayla oluyor. Paranın da en kralı Cem Uzan'da var. Sadece para mı? Mesela telefonunda liran bitmiş, hoop Cem sana komple Gsm operatörü alır, nolcak sanki kanka değil misiniz? Eviniz de galiba Monte Carlo, St. Tropez'de falan olur. Yatınızla da koy koy gezersiniz. Muhteşem bir hayat :)

"Sıla" çıktı!

Senin aynı eve çıkman gereken ünlü pek tabii ki Sıla, başka kim olabilirdi ki zaten?! Senin mazotun insanlara güvenmek; tüm hayatını güven üstüne inşa ediyorsun. Çünkü bu hayatta güzel kazıklar yedin ve artık yoğurdu üfleyerek yiyorsun. Bu yüzden aynı eve çıkacak kadar samimi olduğun birisine arkanı rahatlıkla dönebilmelisin. Eee Sıla da çok delikanlı bir kadın, her şeyi yapar da asla yanlış yapmaz. Halden de anlar ayrıca; gama düşüleceği zaman düşer, eğlenileceği zaman da alasını yapar. Hem evi taşıyacağınız zaman, hamala para vermeye de gerek yok; Sıla iki omuz atar, taşındınız bitti gitti :)

"Umut Sarıkaya" çıktı!

Senin aynı eve çıkman gereken kişi Umut Sarıkaya olmalı. Sen tam tamına bizden birisin; kapının kenarlarına tırmanarak büyüdün, leğende de yıkandın, sobada kestane de patlattın. Mesela dizilerde eve ayakkabıyla girenlere hep hayret ettin. Kalendersin, hafiften garibansın, yokluğu iyi bilirsin. Ancak içinde değişik bir aydın da yatmakta: Dostoyevski'ye tapan, gerektiğinde Bakunin'le de gırgırını yapan... Okuyorsun, yorumluyorsun ve her şeyden önemlisi anlıyorsun anlıyor! Buna rağmen nereden geldiğini biliyorsun; şov yapmıyor, kastırmıyorsun. Zaten kastıranların yanında gerim gerim geriliyorsun. İşte tam da bu yüzden senin ev arkadaşın aynı senin gibi Kalender, kastırmayan, özünde aydın ve bizden biri olan Umut Sarıkaya olmalı. Aman Sivas'tan eve çıkmayın da :)

"Ali Atay" çıktı!

Senin aynı eve çıkacağın kişi kesinlikle Ali Atay olmalı. İlk önce şunu itiraf etmek gerekir ki, senin kafan saat yönünün tersine işliyor. Absürtsün, marjinalsin, bi' acayip, bi' değişiksin! Ehil olmayan kulaklara çok saçma gelen sözlerinin altında aslında gizli anlamlar yatar. Kafan farklı çalışıyor ve çoğuna da keçi eti gibi ağır geliyor. Senin bu kafana en uygun kişi de pek tabii ki Ali Atay. O hıza ancak o yetişebilir. Son olarak size bir dost tavsiyesi: Burak Aksak'ı pek sokmayın evinize. Hepinizi akvaryuma sokup balık yapar, bizden demesi :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
frkn_ytgn

Ben kendim çıkamıyom aq

iyiherif

Yıldız Tilbe....sabahlar olmasın

enes-gullu

Şebnem ferah

sefik-demir

Ahmet Kural Murat Cemcir Senin birlikte aynı eve çıkman gereken kişiler: Murat Cemcir'le Ahmet Kural! Verdiğin cevaplara göre, senin eğlenceli, espriden anlayan ve gülmeyi seven bir karakterinin olduğu kanısına vardık. Eee hal böyleyken, senin ev arkadaşlarının da senin gibi olması gerekir. Sürekli bir gırgır, sürekli bir şamata... Öyle bir ev ki, esprilerin kalitesi çok üst düzeyde. Senin de onlara katılmanla birlikte, "leb demeden Çorum'u söyleyecek" kişi sayısı artacak: Zekadan bahsediyoruz yani! Hem bu adamlar oldukça samimi, dara düştüğünde seni çeker, derdine de derman olurlar. Tek yanına alman gereken, güçlü yanak kasları. Aklına yattıysa, numarasını yazıyoruz not et: 05... :) r çıktı

hatice-bersu-yanik

yıldız tılbe delılıklerıne aşık olduğum kadın.

Görüş Bildir