Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi Sherlock Karakteri Senin Ruh İkizin?

2.1bPAYLAŞIM

4. sezonunu geride bıraktığımız az ama öz bölümler çıkartıp hepsini efsane bir çıtada tutan "Sherlock" dizisi bugünkü testimizin konusu!

1. Söylenmesi ayrı yazılması ayrı zor kelimelerden birini seç!

Halüsinasyon
Laboratuvar
Muvafakatname
Ropdöşambr
Muayyenehane
İstatistiksel

2. Bir film seç!

Kuzuların Sessizliği
Memento
Yedi
Olağan Şüpheliler
Fargo
Köstebek

3. Genel olarak hayatında ne kadar sıkılgan bir insansın?

Çok değil. Kendimi meşgul edebiliyorum.
ÇOOOOOK. Şu an bile sıkılmaya başladım bu soruyla.
Genel olarak sıkıcı şeyler yapmak zorunda olduğumuz için sıklıkla sıkılıyorum.
Ben hiç sıkılmam.

4. Hadi şimdi de bir şapka seç bakalım.

5. Şehiriçi ulaşımda en sevdiğin hangisi?

Yürümek!
Araba tabii ki.
Otobüs, minibüs yeterli.
En güzeli raylı sistem.
Vapur! Mis gibi havası yeter.
Taksi!

6. Çok fazla arkadaşı olan bir tip misin?

Keşke daha çok olsa, ama az arkadaşım var.
Bir tane! O da yetiyor.
Bir elin parmağını geçmez. Ama hepsi çok yakın.
O kadar çok ki! Sayamam.

7. Bir içecek seçmeni istiyoruz şimdi de!

8. Son sorumuz! Londra'da yaşamak ister miydin peki?

İstemem mi? Hayalim!
Keyifli olurdu.
Yani daha güzel şehirler var oraya kadar.
Çok gri, hep yağmur. Sıkar.

"Sherlock Holmes" çıktı!

Fazlasıyla zeki, ayrıntıcı, mükemmeliyetçi ve bir o kadar da içine kapanık. Tıpkı Sherlock gibi sınırlarını zorlamayı, kendini denemeyi çok seviyorsun. Sistemin içindeki bir çark olmaktansa farklı yoldan, farklı şekilde sisteme dahil olmayı tercih ediyorsun. Belki duygularını pek dışarı yansıtamıyorsun ama yakınındakiler onlara ne kadar değer verdiğinin farkında.

"John Watson" çıktı!

Sadık, anlayışlı ve orta yol bulucu yapın seni mükemmel bir dost, eşsiz bir yol arkadaşı kılıyor. Olaylar karşısında mantıksal düşünmekten çok duygularını ortaya koyuyorsun. Bu bazen istemediğin sonuçlara yol açsa da duygusal olman mükemmel bir özellik. Bunu da aklından çıkarma!

"Mycroft Holmes" çıktı!

Düzenli, zeki ve istekli. Sistemin içinde ve onu yönlendiren bir yapın var. "Önümüzdeki durum buysa, ben bu durumu kendi lehime çevirmeyi başarırım." diyip, iş bitiriciliğini konuşturmayı biliyorsun. Pek sosyal olmaman, arkadaşın olmadığı anlamına gelmiyor. Yeterli ve çok dolu bir arkadaş kitlen var. Bu da sana yetiyor.

"Jim Moriarty" çıktı!

Pratik zekalı, hayalperest biraz da delisin! Önüne koyduğun hedefleri gerçekleştirmeden gözüne uyku girmiyor resmen. Şık ve eğlenceli karakterin karşı cinste her zaman ilgi uyandıran bir durum. Bazen aklından kötülük de geçmiyor değil :)

"Irene Adler" çıktı!

Bir kadının en güzel hal ve ayrıca en tehlikeli hali. Bakımlı, çekici ve bir o kadar da zeki. İnsan ilişkilerinden büyük keyif alıyorsun. Onlar sadece senin için duygusal tatmin sağlamıyor, deneysel bir alan da yaratıyor resmen. Gizemli ve sakin tavrın istesen dünyayı fethetebileceğini kanıtlar nitelikte!

"Molly Hooper" çıktı!

Kibar, tutkulu ve pek akıllı biri olduğun her halinden belli. Dostum dediğin insanlara o kadar çok değer veriyorsun ki. Onlar için yapamayacağın şey yok resmen. Sosyal ilişkilerinde bazen garip durumlar yaşasan da samimiyetini kaybetmediğin sürece hep kazanan olacaksın. Biz bunu bilir bunu söyleriz :)

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ece-timur

Mycroft Holmes

rabia-turgut2

SHERLOCKKKK😍

bloommary00

"SHERLOCK HOLMES ÇIKTI!" Fazlasıyla zeki, ayrıntıcı, mükemmeliyetçi ve bir o kadar da içine kapanık. Tıpkı Sherlock gibi sınırlarını zorlamayı, kendini denemeyi çok seviyorsun. Sistemin içindeki bir çark olmaktansa farklı yoldan, farklı şekilde sisteme dahil olmayı tercih ediyorsun. Belki duygularını pek dışarı yansıtamıyorsun ama yakınındakiler onlara ne kadar değer verdiğinin farkında.

adsiz-bey

"John Watson" çıktı! Sadık, anlayışlı ve orta yol bulucu yapın seni mükemmel bir dost, eşsiz bir yol arkadaşı kılıyor. Olaylar karşısında mantıksal düşünmekten çok duygularını ortaya koyuyorsun. Bu bazen istemediğin sonuçlara yol açsa da duygusal olman mükemmel bir özellik. Bunu da aklından çıkarma!

tubal

sherlock

Görüş Bildir