Hangi Kara Sevda Karakterisin?

1.7bPAYLAŞIM

Aşk her zaman toz pembe değildir... Testi çöz ve bu Kara Sevda hikayesinde hangi karakter olacağını öğren!

1. Önce bir cinsiyet alalım!

Kadın
Erkek

2. Aşk odağında bir dizi olduğuna göre soralım: Seveceğin insanda mutlaka olması gereken karakter özelliği hangisi?

3. Peki gönlüne göre birini buldun diyelim... İlk buluşmanız nerede olsun?

Şirin bir kafede
Otel odasında
Kendi evimde
Küçük bir teknede
Tatlı bir restoranda
Piknikte

4. Herkesin yaralı olduğu, pişmanlık duyduğu, yanlış kararlar verdiği anıları vardır. Söyle bakalım senin dilin neden yandı?

Aile meselelerinden
Aşk meşk konularından
Maddi sorunlar yakamı bırakmadı.
Dost bildiklerimden

5. Sence hangi manzara insana fazlasıyla huzur veriyor?

6. Genelde ne tarz müzikler dinlersin?

Neşeli, güçlü müzikler!
Hüzünlü şarkılar...
Eskilerden şaşmam ben!
Klasik müzik...

7. Son olarak da bir Kara Sevda repliği seç...

"Taşrada her şey zamandır. Her şeyin bir zamanı vardır."
"Bir yelkenliyim şimdi senin limanında. Fırtınalardan geldim, sende dinleniyorum. Bu huzur, bu sessizlik hiç bitmesin diyorum. "
"Sevdiğim biri için kimseye acımam. Kendime bile."
"Senin beni özleyeceğini bilsem yok olmaya razıyım. Ama özlemeyeceksin biliyorum, bu yüzden var olmayı seçiyorum."
"Tesadüf diye bir şey yoktur! Hayatta her şeyin bir sebebi vardır!"

Nihan çıktın!

Senin en büyük sorunun herkesi kendin gibi sanman ve hep iyi niyetinin kurbanı olman... Yok, şaka değil! Gerçekten öyle! Şu dünyada herkes bu cümleleri kullanıyor olabilir ama saftiriklik derecesinde iyi bir kalbe sahip bir tek sen varsın. Sevdiklerini her zaman hayatının odağına ve her şeyin önüne koyuyorsun; kendi arzularının bile... Birazcık bencil bir insan olmaya çalışarak bu durumu dengelemelisin!

Kemal çıktın!

Ah şu gururun ve inadın olmasa! Tam anlamıyla dört dörtlük bir insansın. Çalışkansın, zekisin, saygılı ve fedakarsın... Ama inatsın işte! Kolay kolay geçmişi unutamıyor ve kolay kolay affedemiyorsun! Öfke besliyor, kendini üzüyorsun. Daha açık fikirli olmaya çalışmalısın. Hayatın senin gibi güzel bir insana sunacağı bir dolu şey var!

Emir çıktın!

Sen gerçek bir hastasın! Fakat sende adeta şeytan tüyü olduğu için insanlar seni olduğun gibi kabul ediyor ve seviyorlar. Bazen fazla takıntılı, deli dolu ve öfkeli davransan bile, esprili ve komik hallerinle insanları eğlendirerek durumları dengeleyebiliyorsun. Fakat saplantılarını kontrol etmeyi öğrenmelisin; hayat hırslara yenik düşmek için fazla kısa!

Leyla çıktın!

Zarafet ve asalet timsalisin! Zekisin, su gibi durgun ve temizsin... Geçmişindeki yaraları affetsen bile unutmuyorsun; yine de asla kötü şeyler konuşmuyor, çirkinleşmiyorsun. Adeta bu dünya için fazla güzel birisin. Sana tek tavsiyemiz; daha cesur olman ve geçmişin acılarını unutup dış dünyaya daha çok yönelmen için olacak. Çünkü dünyayı kendin gibi güzel bir insandan mahrum etmemelisin!

Zeynep çıktın!

Seni kimse anlamıyor; tek isteği sevgi olan bir çocuksun kendi içinde... Sadece hırçınlığını ve hırslarını kontrol etmeyi öğrenmelisin. Arzularını kendi hayatında başarmak istediklerine odakladığında, altından kalkamayacağın iş olmayacak. Keskin zekan, manipülasyon gücün ve başarı arzunla seni harika bir gelecek bekliyor! Dramadan uzak dur yeter!

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
gam6

zeynep çıktı :D

tmct9

Zarafet ve asalet timsalisin! Zekisin, su gibi durgun ve temizsin... Geçmişindeki yaraları affetsen bile unutmuyorsun; yine de asla kötü şeyler konuşmuyor, çirkinleşmiyorsun. Adeta bu dünya için fazla güzel birisin. Sana tek tavsiyemiz; daha cesur olman ve geçmişin acılarını unutup dış dünyaya daha çok yönelmen için olacak. Çünkü dünyayı kendin gibi güzel bir insandan mahrum etmemelisin!

tugba-yaman8

lan bu nasıl test kadın dedim leyla çıktı erkek dedim nihan çıktı nihan erkek mi lan :D

sevval-uz

bi ben mi emir çıktım aq

dila-naz-tanrikulu

2 saatir nihan diye uğraşıyom emir çıkıyo sjsjsjsjsjsjsjsj

efe-can-oksuz

bende emir çıktım

ada-yazicioglu

Zeynep çıktın! Seni kimse anlamıyor; tek isteği sevgi olan bir çocuksun kendi içinde... Sadece hırçınlığını ve hırslarını kontrol etmeyi öğrenmelisin. Arzularını kendi hayatında başarmak istediklerine odakladığında, altından kalkamayacağın iş olmayacak. Keskin zekan, manipülasyon gücün ve başarı arzunla seni harika bir gelecek bekliyor! Dramadan uzak dur yeter!

Görüş Bildir