Hangi ''Geleceğe Dönüş'' Filmi Karakterisin?

549PAYLAŞIM

Back to the Future, Türkçe adıyla Geleceğe Dönüş filmi şüphesiz en sevilen bilim kurgu filmlerinden biri. Zaman Makinesi Delorean'le zamanda yolculuk yapmayı hayal edenler için bu testi hazırladık.

1. Öncelik şu soruya cevap alalım. Geçmişe mi dönmek istersin yoksa geleceği mi?

2. Peki geçmişinde değiştirmek istediğin bir şeyler var mı?

Ohooo olmaz mı? Birçok şey var
Bir iki ufak şey var.
Var ama değiştirmek istediğimden emin değilim.
Hiç böyle bir isteğim olmadı.

3. Zaman Makinesi icat etsen adı ne olurdu?

Zaman Yarıcı
Düldül
Zamazingo
Zaman Bükücü
Zaman Kızı
Hiçbiri

4. Gelecekle ilgili en çok hangisini merak ediyorsun?

Teknolojiyi
Doğayı
Toplum yaşamını
İnsanların fiziksel gelişimini

5. Peki geçmişte hangi lider döneminde yaşamak isterdin?

Mustafa Kemal Atatürk
Fatih Sultan Mehmet
Cengiz Han

6. Bu arada satranç oynuyor musun?

7. Son olarak serinin hangi bölümü favorin?

Emmett Brown!

Verdiğin cevaplara göre sen Doktor Emmett Brown'sın! Sen bütün bilimlerin öğrencisisin. Her zaman her koşulda öğrenmeye açıksın! Yeni şeyler keşfetmek, öğrenmek ve yeni ufuklara yelken açmak senin hayat felsefen olmuş! Sende asla bir yere saplanıp kalmak yok. Zamanın ötesinde berisinde gerisinde her yerde tek bir hedefin var o da insanlığa faydalı olmak. Ayrıca insanları çok seviyorsun. Sevdiklerinin kılına arar gelmemesi için her şeyi yaparsın. Sen hangi asırda dünyaya gelirsen bu böyle olacaktı. Ayrıca sen kalabalık şehirlerin değil sakin kıyı kasabalarının insanısın. Gürültü patırtı yerine yalnızlık ve sevdiklerin sana yetiyor. Doktor, sen çok seviliyorsun ;)

Marty McFly!

Verdiğin cevaplara göre sen Marty McFly'sın! Öncelikle şunu söyleyelim sen cesur ve becerikli bir insansın. Her türlü maceraya her zaman açıksın. Risk alabiliyor ve  bunu çok iyi yönetiyorsun. Tabi bu aşamalarda sana en çok yardımcı olan bitmek tükenmek bilmeyen hayat enerjin. İnanılmaz enerjik ve coşkulu bir insansın. Hayatı doya doya yaşamayı kendine şiar edinmişsin. Ve şunu da söylemeden geçmeyelim aşırı gururlu bir insansın. Kimse senin gururunu ayaklar altına alamaz. Her türlü düelloya açıksın. Cesareti olan karşına çıksın! Sen Marty Mcfly'sın, tüm zamanların en enerjik en cesur en gururlu kahramanı ;)

Biff Tanen!

www.bleedingcool.com

Verdiğin cevaplara göre sen Biff Tanen'sın! Sen inanılmaz güçlü bir insansın. Çevrene korku salıyorsun fakat bu güç seni zaman zaman zehirliyor. Çevrende yanlış anlamalara neden olabiliyor. Sen her ne kadar gücünü olumlu şeyler için kullanmak istesen de çevrende bu pek öyle anlaşılmıyor :(

Dio İçerik Altı Banner
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
ahmettasci88

doc-brown

Emmett Brown! tabi be ya. :)

mei

Verdiğin cevaplara göre sen Doktor Emmett Brown'sın! Sen bütün bilimlerin öğrencisisin. Her zaman her koşulda öğrenmeye açıksın! Yeni şeyler keşfetmek, öğrenmek ve yeni ufuklara yelken açmak senin hayat felsefen olmuş! Sende asla bir yere saplanıp kalmak yok. Zamanın ötesinde berisinde gerisinde her yerde tek bir hedefin var o da insanlığa faydalı olmak. Ayrıca insanları çok seviyorsun. Sevdiklerinin kılına arar gelmemesi için her şeyi yaparsın. Sen hangi asırda dünyaya gelirsen bu böyle olacaktı. Ayrıca sen kalabalık şehirlerin değil sakin kıyı kasabalarının insanısın. Gürültü patırtı yerine yalnızlık ve sevdiklerin sana yetiyor. Doktor, sen çok seviliyorsun ;)

nurcii

Marty McFly'sın! Öncelikle şunu söyleyelim sen cesur ve becerikli bir insansın. Her türlü maceraya her zaman açıksın. Risk alabiliyor ve bunu çok iyi yönetiyorsun. Tabi bu aşamalarda sana en çok yardımcı olan bitmek tükenmek bilmeyen hayat enerjin. İnanılmaz enerjik ve coşkulu bir insansın. Hayatı doya doya yaşamayı kendine şiar edinmişsin. Ve şunu da söylemeden geçmeyelim aşırı gururlu bir insansın. Kimse senin gururunu ayaklar altına alamaz. Her türlü düelloya açıksın. Cesareti olan karşına çıksın! Sen Marty Mcfly'sın, tüm zamanların en enerjik en cesur en gururlu kahramanı ;)

sorrow45

Marty McFly!

Görüş Bildir