Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Hangi "Fantastik Canavarlar Nelerdir, Nerede Bulunurlar?" Karakterisin?

1.3bPAYLAŞIM

Önceki hafta gösterime giren ve Harry Potter evrenini çok özlemiş herkesi duygulardan duygulara sürükleyen filmimizin karakter testiyle karşınızdayız! Haydi hiç vakit kaybetme, hemen testi çözmeye başla!

1. İlk sorumuz!

Gryffindor
Hufflepuff
Ravenclaw
Slytherin

2. Sence?

Mizah anlayışım
Zekam
Merhametli yapım
Dürüstlüğüm

3. Evet?

4. Sıradaki sorumuz

5. Sıradaki sorumuz

Görünmezlik
Kendini yenileme
Telepati
Işınlanma

6. Bir Fantastik Canavar seç!

Niffler
Thunderbird
Demiguise
Occamy

7. Sıradaki sorumuz

Kaymak Birası
Ateş Viskisi
Gıdık Suyu
Balkabağı Suyu

8. Son sorumuz!

Mutluluk
Bilgi
Aşk
Güç
Başarı
Para
Arkadaşlık
Macera

Newt Scamander çıktı!

Sen daha çok Newt gibisin! Yeni insanlar seni biraz farklı buluyor ve seni anlamakta güçlük çekiyor olsa da tanıdıkça alışıyorlar ve çok seviyorlar. Sen de insanlara güvendikten sonra onlar için yapamayacağın şey yok, bunu biliyorlar!

Jacob Kowalski çıktı!

Sen daha çok Jacob gibisin! Her zaman pozitif ve tatlı bir insan olman insanların hemmen sana ısınmasını sağlıyor! Yeni arkadaşlar edinmek senin için çocuk oyuncağı resmen! Kafana bir şey koyduktan sonra kimse önünde duramıyor.

Porpetina Goldstein çıktı!

Sen daha çok Tina gibisin! Yeni insanlara güvenmekte biraz fazla şüpheci olman seni dışarıdan biraz soğuk bir karakter gibi gösteriyor. Ama tanıdıktan sonra insanlara bütün güvenini veriyor ve asla şüpheye düşmüyorsun. Kurallara her zaman saygı duyan ve işleri olması gerektiği gibi yapan bir yapın var bu da hep belirli bir disiplinde hareket etmeni sağlıyor.

Queenie Goldstein çıktı!

Sen daha çok Queenie gibisin! İnanılmaz anlayışlı, merhametli bir insansın! İnsanlar sana saygı duymaktan asla geri kalmıyor. Çevrende birinin problemi olduğu zaman ilk senin kapın çalınıyor ve genelde onlara en mantıklı önerileri sen veriyorsun. Başka insanları iyi hissettirmek sana ilaç gibi geliyor resmen. Bu tutkulu ve merhametli yapını asla kaybetme

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
yildiz-hilal-gungunes

Newt Scamander çıktı! Sen daha çok Newt gibisin! Yeni insanlar seni biraz farklı buluyor ve seni anlamakta güçlük çekiyor olsa da tanıdıkça alışıyorlar ve çok seviyorlar. Sen de insanlara güvendikten sonra onlar için yapamayacağın şey yok, bunu biliyorlar!

alicagan00

Newt Scamander çıktı! Aga bee

clara-oswin-oswald

Film muhteşemdi her ince ayrıntısına kadar. Bayıldım diyebileceğim türdendi. HP evrenini çok özlemiştim özlemimi biraz dindirdi =)

theharrypotter

film toplamda 5 ya da 6 filmden oluşuyor bu çok güzel

dilek-

Film efsaneydi:)

the-crown

Doctor strange le aynı zamanlarda vizyonda olmaları kötü oldu ikisinide sinemada izleyebildim çok şükür. Güzel filmdi

dilek-

Evet bencede

jusstcrazy

Porpetina Goldstein çıktı! Sen daha çok Tina gibisin! Yeni insanlara güvenmekte biraz fazla şüpheci olman seni dışarıdan biraz soğuk bir karakter gibi gösteriyor. Ama tanıdıktan sonra insanlara bütün güvenini veriyor ve asla şüpheye düşmüyorsun. Kurallara her zaman saygı duyan ve işleri olması gerektiği gibi yapan bir yapın var bu da hep belirli bir disiplinde hareket etmeni sağlıyor.

Görüş Bildir