Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

Geleceğin Veterinerleri Kuraklığa Hayır Demek İçin Soyundu!

 > 
1.8bPAYLAŞIM

Sydney Üniversitesi Veterinerlik Bölümü öğrencileri hayır amaçlı bir takvim çekimi için soyundu. İşte o eğlenceli takvimden renkli kareler:

Kaynak: http://www.unilad.co.uk/nsfw/university-...

1. Bu takvim 30 yıllık bir gelenek haline gelmiş durumda ve bu yıl elde edilen tüm gelir, kuraklıktan etkilenen aile, çiftçi, topluluk ve hayvanlara destek olmak için başlatılan "We're For The Bush" kampanyasına gidecek.

2. Veterinerlik öğrencileri, her yıl farklı bir amaç için bu çekimi yapıyorlar; geçen yılki hedefleri ise tazıları kurtarmakmış.

3. Dördüncü sınıf öğrencisi Matt Clifton, kuraklığın etkilerini iyi bildiklerini söylüyor.

"Avustralya yıkıcı kuraklıkların pençesinde. Üniversiteye başladığımız andan itibaren bu kuraklık hakkında bilgilendiriliyoruz. Ve pek çoğumuz tarımla uğraşan ailelerden geldiğimiz için bu durumun çiftçiler, aileler ve halk üzerindeki etkisini biliyoruz."

4. Çiftçilere destek olmak en büyük amaçlardan biri.

"Çiftçiler, hayvanları ile ilgili ne yapmaları gerektiği konusunda bocalıyorlar ve biz de ihtiyaç duyduklarında onlara destek olabilmek için olabildiğince çok takvim satmak istiyoruz."

5. Takvim, iki haftanın üzerinde bir sürede çekilmiş.

Clifton, "Herkesin dersi olmadığı anlarda çekim yapmak zorunda kaldık." diyor.

6. Bu herkes için oldukça eğlenceli bir deneyim olmuş.

"Yaklaşık 65 öğrenci gönüllü olup yardım etti. Katılmak isteyen herkes katıldı. Oldukça heyecan verici bir gündü. Herkes için arsız ve eğlenceli bir deneyimdi."

7. Başlarda herkes utangaç davranmış.

"İlk fotoğrafı çekilirken herkes önce etrafına bakındı ve içimizden birinin herkesten önce harekete geçip kıyafetlerini çıkarmasını bekledi."

8. Bir süre sonra ise herkes eğlenmeye başlamış.

"Ancak genel olarak tuhaf bir durum yaşandığını sanmıyorum, herkes oldukça rahattı. Ve son grup fotoğrafımızı çekildiğimizde herkes kendini bedeninde oldukça rahat hissediyordu."

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
Helal olsun!
Hoş değil!
Yerim!
Çok acı...
Yok artık!
Çok iyi!
Kızgın!

ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?

Yorum Yazın
eylul-ayse-daskin

veteriner olmak ı cok istiyorum ama bunu yaparlarsa hayvanlar ogretmenlerin uzerine yuru

isim-is-degil-ki-yolum-yol-ols

tmm soyundunuzda nıye kapatıyonuz oralarınızı ,sanki bizde yok ,hepimizde mevcut zsten

kitapkokusu

tamam her şeye soyunuyorlar saçmaladılar filan ama 1.size ne? rahatsız oluyosanız girmeyiverin galeriye. göt meme meraklısı olan siz değil de onlarsa kimse kimseyi galeriye girsin diye zorlamıyor. ruhunuzda saklı yobazlığınızı göstermek için giriyorsunuz heralde. 2.çıplaklıkla ilgili olması dikkatinizi çekti ve galeriye girdiniz. insanca yapsınlar şu hayır işlerini diyorsunuz ama hergün onlarcası yapılıyor zaten, kaçı dikkatinizi çekiyor, aklınızda kalıyor? içinde cinsellik olmayan hiçbir şey ilgi çekmiyor ki.

senemkayhankavrukkoca

simdi ben anlamadım; kuraklıga g*tleriyle mi hayır demisler?

kedisevici

Şimdi bu hanımlarınki ve beylerinki kuru muymuş :((

Görüş Bildir