Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

#Antepte9AylıkBebeğeTecavüz Türkiye'nin Gündeminde...

 > 
2.1bPAYLAŞIM

Gaziantep'te, İslahiye ve Nizip'te Suriyeli çocuklara yönelik cinsel saldırının ardından bir skandalın daha meydana geldiği, Suriyeli 9 aylık bebeğe tecavüz edildiği iddia edildi. Açıklama yapan Gaziantep Valiliği, olayın İlçe Jandarma Komutanlığı'na intikal ettirildiğini, şüphelinin yakalandığını ve adli tahkikatın devam ettiğini açıkladı. Kan donduran olay Türkiye'nin gündeminde...

Gaziantep'in İslahiye ilçesinde 9 aylık Suriyeli kız bebeğin tecavüze uğradığı iddia edildi.

BirGün'den Hüseyin Şimşek'in haberinde, iç savaştan kaçarak Gaziantep'in İslahiye ilçesine yerleşen ve burada günü birlik tarım işçisi olarak çalışan ailenin 9 aylık kız bebeğine tecavüz edildiği iddiasına yer verildi. 

Habere göre çalıştıkları tarlada bebeğini korumak için bir çadır kuran Suriyeli anne, bebeğini kontrol etmek için çadıra gitti. Dehşet verici manzara ile karşılan annenin İslahiye Devlet Hastanesi’nde gittiği ve acil serviste müdahale edilen bebeğe doktorlar tarafından tecavüz tanısının konulduğu ifade edildi.

Gaziantep Valiliği'nden açıklama

İddianın ardından Gaziantep Valiliği'nden resmi bir açıklama yapıldı.

Valilik'ten yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"19.08.2016 tarihinde İslahiye ilçemizin Çerçili mahallesinde Suriye vatandaşı bir ailenin aynı çiftlikte çoban olarak çalışan (S.D) adlı şahsa kısa süreliğine emanet ettikleri kız çocuğunun cinsel istismara uğradığını fark etmeleri neticesinde, olay İlçe Jandarma Komutanlığımıza intikal ettirilmiştir.

Alınan ihbarı değerlendiren güvenlik güçlerimiz tarafından gerçekleştirilen yoğun bir çalışma neticesinde, şüpheli (S.D) adlı şahıs yakalanmış olup, adli tahkikat devam etmektedir."

Korkunç haber sosyal medyada da infial yarattı...

Bu içerik Onedio üyesi kullanıcı tarafından üretilmiş, Onedio editör ekibi tarafından müdahale edilmemiştir. Siz de Onedio’da dilediğiniz şekilde içerik üretebilirsiniz.

YORUMLAR İÇİN TIKLAYINIZ
Görüş Bildir