Görüş Bildir
Haberler
Öğrenciden Kaymakam'a İlginç Mesaj: "Gardaş Ne Geç Geldin Yaa..."

Öğrenciden Kaymakam'a İlginç Mesaj: "Gardaş Ne Geç Geldin Yaa..."

Fatih UZUN
05.06.2014 - 18:57

Ankara’nın Gölbaşı ilçesinde bir lisede düzenlenen programa katılan Kaymakam Şevket Cinbir’in cep telefonuna, okul öğrencilerinden Baransel Güleç, 'Gardaş ne geç geldin yaa, 1 saattir ayakta bekliyoruz, kaymakamım adamsın' yazılı kısa mesaj geçti. Kaymakam Cinbir de öğrenciye, program saatinde geldiğini belirtip, 'Herhalde siz sıraya erkenden dizildiniz' diye yanıt verdi.

Gölbaşı Kaymakamı Şevket Cinbir, Erdem Beyazıt Anadolu Lisesi’nde düzenlenen programa katıldı. İddiaya göre öğrenciler salona bir saat önceden alınarak beklemeye başladı. Kaymakam Cinbir salona geldikten sonra okulun öğrencilerinden Baransel Güleç, cep telefonuna, 'Gardaş ne geç geldin yaa, 1 saattir ayakta bekliyoruz, kaymakamım adamsın' yazılı kısa mesaj gönderdi. Kaymakam Cinbir de mesaja karşılık verip, 'Teşekkür ederim, selam ve sevgilerle' dedi ve program saatinin 13.30 olduğunu belirtip, 'Herhalde siz sıraya erkenden dizildiniz' diye yazdı. Öğrenci Baransel Güleç, Kaymakam Cinbir’in mesaj üzerine 'Öyle oldu ya, önemli değil geldiniz, şereflendirdiniz' mesajı gönderdi.

Daha sonra Kaymakam Cinbir ile bir araya gelen Baransel Güleç, Kaymakam'ın telefon numarasını okula ziyarete geldiğinde sınıf tahtasına yazdığında aldığını belirterek, 'Bu programda mesaj atmak istedim. Kaymakam Şevket Cinbir’i çok seviyorum' dedi.

Kaymakam Şevket Cinbir ise gelen mesaja şaşırdığını ifade ederek, 'Öğrencilerimizden gelen her türlü istek ve şikayete hazırız. Öğrencilerimiz her zaman mesaj atabilir' diye konuştu.

  • DHA
İçeriğin Devamı Aşağıda
BU İÇERİĞE EMOJİYLE TEPKİ VER!
1
1
1
0
0
0
0
ONEDİO ÜYELERİ NE DİYOR?
Yorum Yazın
umit ismet

borç isteyecek yarın.